Hygiena a piercing/rizika piercingov

zabicka1611

Patka - jasne ze to bude vadit!! aspon 3 - 4 mesiace ziadne solarko, ziadne ostre slnko, ziadne kupanie sa!! :) Alebo chces aby si chytila infekciu?? ja myslim ze asi NIE! :)

Patulka:))

ahoooj holky ,,,chcela by som si dať piers do pupka,,, ale chodím do solárka ,,, nebude to vadiť keď to bude ešte také čerstvé ?? ,,, odpíšte mi pls ,,, je to súrne ,,, bo na piers som už objednaná ,,, potrebujem čím skôr odpoveď ,,,ďakujem ,,, :))

andrejqqqa

napriklad ja som si vcera dala do brady aaa je to pohode teraz opuch ale som rada ez ho mam nebolo to nic hrozne asi 3 sekundy tupej boelsti a potom uz okey kupila som si florsamin a jox a striekam si to aaa mam tycku s bio plastu takze mi to ani nenici sklovinu

chillinka

lelinqa

sama prepichnut?
no ak xces mat probelmy,zanesene to,zapalene a mat s tym probelmy tak si to prepichni aj s babkinou ihlou na strikovanie:)

chillinka

sasha
kde mas ten pierc?...niekedy ak zadres alebo tak,tak to zvykne...len sa o to dalej staraj a bude to okey...moze to aj hnisat,tak sa potom o to intenzivnejsie staraj

patuska:
nebezpecny ani nie,,,ale nie kazdy znesie piercing,,jednoducho vyskusaj a uvidis:)ja mam aj v pupku,a znasam to v pohode:Pstane sa ze obcas zadrem,ale tak
v pupku sa vraj hoji vyse roka,,,ale zalezi na tom individualne:)ak ti bude stale hnisat az moc ze sa ti urobia tzv ''vriedky''a tak,tak ho vyberies....

pudel:
no ak mas 14 tak jasne ze si mozes dat pierc kam len xces:)ale len s rodicmi alebo ix suhlasom:)

:p

chceeem sa spytat cem si dat pierc do jazyka ale sade isu ze narusa sklovinu :/ mozete mi poradit ci su aj niake co na 100% nenicia zuby? a este ze ci si ho mozem dat ak mam strojcek piste LEN na icq 360761796 :P dik

sya

ja mam v jazyku... uz asi vyse roka a pol... brasko ma dva na jazyku... a obaja v pohode... no mala som aj v ruke... musela som si to nechat vybrat, zahnisalo to a riadne... ale bolo to take pekne... aj za tu bolest to stalo... no len skoda, ze na chvilu.. :(