Polucia

Makyavelli

Ano, je to normalne. Polucia s tebou nebude v prienehu celeho zivota, ale po case sama odznie /a mozno sa este niekedy vrati/. Kazdopadne o nic nejde, chybat ti nemusi a ak by sa nahodou vratila, nic sa nedeje, je to prirodzene.. Vsetko dolezite o polucii tu -- -odkaz odstránený-

pomooooooooc

Prosim ja viem ze by som mal byt len rad aleee mam 15 a este nikdy somnemal poluciu masturbujem raz denne :D

Pomožete mi

Ja mám výron semena vždy keď sa osprchujem. Teda aspoň posledných pár dní to tak je. Neviete niekto čo to môže byť. Mávam to aj cez deň keď sedím na pohovke.

Píšem to sem lebo sa nechcem registrovať.

lezelezepože

Čo by som dal ja za to aby mi to prestalo. Nechápem čo to riešiš buď rád že sa ti to už nestáva nemusíš si aspoň meniť trenky 10x za deň.

portuhalec

Ja s vás šokovaný. Vidno, že ste detí. To tak má byť do 25 rokov. Mladý organizmus sa vyvíja, to čo máme poluciu to znamená, že ten organ správne funguje. Ale to može byť od 18 rokov, že treba žiť sex.životom aby ste to nemáli. Veľa chlapov pomáhajú sebe rukou, to myslím správne robia, preto že neskôr by mali problém s prostatou. Ale aby ste do toho nedošli, pomáhajte si rukou. Čo sa deje, keď je zástoj spermy? Od toho zástoja je zápal prostaty, neskôr adenoma, a še neskôr rakovina, a še neskôr smrť... Tak, že chlapci, skôr sa sobášte, a budete zdraví .... A sa snažte, o svoje zdravie,netrápte vaše plné gule...

co stim 312

dobry den mam 15 a ešte som nemal poluciu aspon o tom neviem nic som v nohaviciach nenasiel ako zistim ci som ju mal ? onanujem raz za čas a semeno mam tak neviem co stim