Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podlo ma oklamal a ja sa chcem pomstiť....

Príspevok v téme: Podlo ma oklamal a ja sa chcem pomstiť....
smutná32

Jeden môj kamarát, do ktorého som už dlhšie zamilovaná, ma podlo oklamal. Nasľuboval mi hory doly a potom povedal že to nemože splnit, pretoze má nieco. Dozvedela som sa, ze namisto toho aby to splnil nerobil nic iné len sa zabával v bare a na to co mi slúbil zabudol a este ma aj oklamal ze on jednoducho nemoze, pretoze nieco má..... A teraz, cítim hroznú prázdnotu, bolesť, trpkosť a hnev, a chcem sa pomstit...Tak aby to bolelo aj jeho tak velmi ako to bolíá aj mna....Len neviem ci to potom neolutujem, ked ho uvidím trpiet...a ani neviem ci to je správne....

darika

Cim ta sklamal?Co ti urobil?On ti neublizil,nechcel to.Povedal ti,ze nieco ma,tak si mala rozmyslat sama,ze v tom nieco je.Nad pomstou rozmysla len slaboch.Pomstou sa len ponizis.Nechaj cloveka zit.Ak je niekomu sudena pomsta,sam nou prejde.Ale toto co pises,nie je na pomstu.Podla toho co pises,usudzujem,ze mas takych 16-20 rokov.Este si zazijes.Neupinaj sa na ludi len preto,ze si ty nieco myslis.

sweet_lolitta

Nie on ta sklamal, ale ty si sa sklamala, lebo si o nom mala ine iluzie. Nabuduce sa neupinaj na niekoho slovo tak silno, ze jeho nesplnenie v tebe vyvola az taketo negativne pocity.
A najdi si ineho kamarata, lebo tvojim "trestom" mu nepomozes a (mozno) ani neublizis.

laskaVA

viem ze pomsta byva sladka ,ale nechaj to na osud .ras urcite zazije aj on to co ty prezivas teraz. tojeho spravanie ho ku tomu dovedie.skutocna laska predsa nemoze niekomu ublizit.

RNG

Pomsta nic nevyriesi, len prinesie so sebou dalsie problemy.
Ak sa neda na neho spolahnut, co najskor si najdi ineho, spolahlivejsieho. Ludia nie su stvoreni na to, aby zili sami ale ani nie na to, aby zbytocne trpeli.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.