Da sa alergia uplne vyliecit?

Príspevok v téme: Da sa alergia uplne vyliecit?
michaelav

mam otazocku, da sa alergia vyliecit? doktorka mi povedala ze nie, len sa da liecit,.. alergiu mam uz rok aj pol, brala som lieky zodak, potom mi uz bol slaby a beriem aj aerius, oba lieky som musela brat kazdy den, bez toho som ani z domu nevysla, lenze stale som presvedcena ze to nieje alergia. Pred pol rokom som bola chora a brala som antibiotika, odvtedy beriem oba lieky len raz za tri dni, ale v pohode vydrzim aj tyzden, co bolo predtym nemyslitelne,, vie mi povedat niekto ze preco? a ci by sa tak dalo tej alergie zbavit,???

Fray419

Alergia sa nedá vyliečiť. Ale dajú sa minimalizovať jej príznaky. Nie som odborník v odbore len sa chcem podeliť o moju skúsenosť s liečbou.Od malička som trpel alergiami až do tohto leta:)Totižto vykašlal som sa na lekárov a začal som sa zaujímať hlavnou príčinou alergie a tým je imunitný systém...Mal som alergiu na pele, trávu, prach, roztoče a aj na určité druhy potravín.Začal som sa liečiť pomocou obyčajného vitamínu C vo vysokých dávkach. Trvalo len 2 mesiace pokiaľ sa moje prejavy(kýchanie, svrbenie očí, tečenie z nosa a podráždená pokožka) jednoducho zmiernili na tolko že už nie som závislý na tabletkách. Obyčajne som bral Zodac 2x denne a teraz v mojej pelovej sezóne kedy by som ich potreboval najviac ich neberiem vobec. Nepotrebujem ich. Nie som vyliečený, ale nepociťujem príznaky alergie:) Vitamín C mi perfektne upravil moju imunitu.1 balenie stojí v lekárni približne 7,50. Je to 1000 mg vitamínu v 1 tabletke s postupným uvlňovaním. Bral som ich 5x za deň.Naozaj to stálo za to...

mimoza

doktorku albertovu je asi najlepsie rovno navstivit ta ma take vedomosti ze chodiaca encyklopedia je proti tomu nula bodov. ja som u nej bola raz na vysetreni a dozvedela som sa veci, ktore by som na internete studovala aj rok. tuto relaciu co tu o nej pisete som bohuzial nevidela ale raz som s nou tiez pozerala nejaky rozhovor v telke a ta redaktorka jej davala take blbe otazky ze ma nadrapovalo. a stale ju prerusovala, neviem preco sa na to nepripravia. si tam zavolaju cloveka a teme nerozumia.

pinkava

ja som tu relaciu tiez pozerala a albertova to povedala trocha inak ako to napisal sudentigor. ona povedala, ze skoro kazdu chorobu sa da vyliecit, ale ze na to nestaci len jedna metoda, lebo jednou metodou sa neda vyliecit vzdy vsetko. a ze zalezi aj na tom konkretnom pacientovi. lebo niekdo reaguje lepsie na homeopaticke lieky a iny zase napriklad na cinske lieky. a niekomu stacia len detoxikacne postupy a da sa do poriadku. ale ostatne si napisal dobre. pacilo sa mi co hovorila len mi potom na zaver liezlo na nervy ze to skoncili podla mna skor ako mali. este by to bolo ludi zaujimalo aj dalej, neviem preco niektore blbiny davaju v telke stale dokola a takuto relaciu daju taku kratku. bolo to velmi zaujimave kludne by som si to pozrela este raz. ja som to zapla len nahodou uz to bezalo.

llek

Studentigor, myslim, ze si to napisal dobre, vystizne a tak ako to je. Kazdy extrem skodi. Surova strava - v poriadku, ale nie len surova strava, tak nie je nase telo skonstruovane, nevie vsetko surove stravit a este k tomu su medzi nami velke rozdiely, lebo sme geneticky odlisni, co jeden stravi, to druhemu rozhadze zaludok a creva a tak je to so vsetkym. A co k tej alergii - tak ako mnohe ine ochorenia, v svojej podstate sa alergia neda uplne vyliecit, lebo by sme danumu jedincovi museli vymenit imunintny system. Je to ochorenie ci porucha, s ktorou sa dotycny musi naucit zit, musi prist na to, co mu najviac skodi a ak as to da, tak najst sposob ako sa tomu vyhnut a mozu mu pri tom pomoct rozne metody, ci uz antialergicke lieky, ci homeopatia, ci ina alternativna liecba, niekedy aj zlepsenie psychickeho stavu. Formy a prejavy alergie sa mozu v priebehu zivota menit, ale celkom to nikdy nevymizne. Ale tak to je, aj diabetik aj hypertonik sa okrem liekov musi naucit so svjimi choreniami zit a akceptovat ich, to za neho nespravi ziaden liek ani ziadne zazracne kvapky ci tabletky

studentigor

mna minule zaujal rozhovor v telke s doktorkou albertovou. myslim ze to sedelo ked povedala ze vsetky metody liecby su nejake komplexne systemy a ani jeden stopercentne nevylieci kazdeho pacienta. ci je to uz homeopatia alebo cinska medicina alebo aj klasicke liecenie to vsetko ma svoje vyhody a mnohym sa tak da pomoct ale nie kazdemu kazdou metodou. to co povedala ze by bolo idealne keby existovali take liecebne centra kde by pouzivali vsetky osvedcene metody a nasadili by ich pacientovi podla toho co ma u neho nadej na uspech, to sa mi zdalo velmi rozumne ale aj idealisticke. ved nakoniec aj ona sama povedala ze v takych rozmeroch aby sa to vseobecne tak robilo je to nerealne. mozno ste to niektori tiez sledovali, co mi este bolo sympaticke ked povedala, ze nikto nevylieci vsetko a kazdeho a ani ziadna jednotliva metoda. lebo keby to tak bolo uz by vsetci chodili len k tomu jednemu lekarovi a dali by sa liecit len tou jednou metodou. ze skratka kazdy z nas potrebuje iny pristup. a tomu verim, lebo som tiez v detstve skusal aj normalnu liecbu u lekara aj homeopaticku a ani jedna mi nezabrala. a alergie mam stale aj ked som sa naucil si davat na niektore veci pozor a je to lepsie. ako to tak sledujem tak kazdy preferuje len to, co jemu samemu pomohlo a najradsej by bol aby to vyskusali vsetci. lenze napr. moja matka sa vrhla pred tromi rokmi na zeleny jacmen a tu chlorelu a vysledok bol katastrofalny. uplne si znicila zaludok a lekar jej vynadal ze to likviduje zaludocne stavy a ona ich mala malo uz predtym. a o chlorele sa potom docitala od bukovskeho, ze vraj podporuje rast rakovinovych buniek lebo ich vyzivuje ako aj ostatne bunky v tele. no a co som tu cital o surovej strave tak tomu prepadla zase nasa susedka az to skoncilo problemami s travenim v nemocnici. to na tej relacii sa mi pacilo tiez, ked albertova hovorila ze kazdy fanatizmus je skodlivy a skor cloveku ublizi ako pomoze. ze treba kazdy ten postup najskor dobre uvazit a zanalyzovat skor nez clovek niecomu slepo uveri. takze asi ten zdravy sedliacky rozum je vzdy najmudrejsi.

anetanet

Pekny den prajem, pozrite si v archive relaciu Reflex zo 4.3.2011 - je to o vylieceni alergií biorezonancnou terapiou pristrojom Bicom 2000. Je to zaujimave...

video.markiza.sk

vnuca49

Ahojte,ja som chodila roky po lekaroch,ked som isla na ultrazvukove cistenie pleti kozmeticka mi poradila aby som muzivala koncentraty z byliniek-kvapky a po alergii ani stopy,da sa to u nej objednat,spoluziacke uspesne lieci aj akne..mozete si zavolat a informovat sa ak mate problem,pani kozmeticka je vsestranna,babke urobila perfektnu pedikuru,mala zhrubnute nechty dlhe roky sa s nohami trapila a teraz je spokojna...ahojte kontakt..0911987564je telefon na pani a ako sa vola neviem,je to v Ruzinove na Exnarovej 2

janab

Každý ponúka zázračné lieky na alergie. Ale pravdou je, že tých alergií je tak veľké množstvo a tak veľa ľudí nimi trpí, že nie je možný práve ten jeden a zaručený liek..ani vysoké dávky vit.C ešte nezaručia nikomu, že sa tým alergií zbaví...a každý organizmus reaguje inak..takže každý musí byť ako pokusný králik a potrebuje čas , aby prišiel na to ako jeho organizmus na čo reaguje. A nemyslím si, že ľudia ,ktorí sú očkovaní, tak majú hned alergie..a ja tiež nedám dopustiť na očkovania, ktoré sa robia u detí a mladých, pretože im to zachráni život..niekedy sa kontrolovalo prísne očkovanie proti kiahnam, osýpkam, tubere...a ľudia nepoznali tieto choroby..a zdravé potraviny a zdravý život?..prosím vás..všetko je zamorené, aj aj ked si kúpite biopotraviny, tak tieto dýchajú vzduch, ktorý je znečistený..bud sa organizmus prispôsobí, alebo ochorie..to je aj záležitosť alergií..tento svet je zahumusený a my máme problémy.

Athena40

Ahojte, suhlasim s Damianom. Ale skuste si precitat aj knihu Zazracne PH od Junga, alebo od Walkera knihy o zdravej vyzive a Teperweina -Omladzujuce odkyslenie...
Je tam vela studii ako sa mnohi chori ludia -tazko chori s rakovinou aj astmou atd...vyliecili zdravou surovou stravou- plnou enzymov a vitaminov. Ja som sa z tazkych chorob vyliecila pomocou zeleneho jacmena a chlorelly. Mnohi moji priatelia sa po 3 mesiacoch vyliecili z tazkej formy rakoviny (alternativne) . Ini pod vplyvom chemoterapie zomierali po 2 rokoch. Vraj alergie a ASTMY SPOSOBUJU OCKOVACIE LATKY. POzrite si rizika ockovania a budete nemilo prekvapeni.