Da sa alergia uplne vyliecit?

Príspevok v téme: Da sa alergia uplne vyliecit?
michaelav

mam otazocku, da sa alergia vyliecit? doktorka mi povedala ze nie, len sa da liecit,.. alergiu mam uz rok aj pol, brala som lieky zodak, potom mi uz bol slaby a beriem aj aerius, oba lieky som musela brat kazdy den, bez toho som ani z domu nevysla, lenze stale som presvedcena ze to nieje alergia. Pred pol rokom som bola chora a brala som antibiotika, odvtedy beriem oba lieky len raz za tri dni, ale v pohode vydrzim aj tyzden, co bolo predtym nemyslitelne,, vie mi povedat niekto ze preco? a ci by sa tak dalo tej alergie zbavit,???

farmaceutka1

Osobne si myslim, ze by mal napisat niekto, kto OSOBNE NA VLASTNEJ KOZI vyskusal vitamin C a VYLIECIL nim alergiu. Inac bude vsade, kam prispieva damian, iba hadka :-)

damian

Velmi rad by som vedel, na zaklade COHO pises, ze vit C alergiu nevylieci??? POskytol som dost medicinskych zdrojov, kde tvrdia nieco ine.

damian

Ci trpim alebo netrpim alergiou je irelevantne. Troi Tvoj doktor, co Ti predpisuje chemiu, na alergiu? Asi nie. A aj tak Ti ju predpisuje. Dufam, ze len teraz niekto nenapise, ze nie som lekar a ptreto nemam dostatok vedomosti o alergii. :-)

Takto, NIKOHO nenutim, aby bral velke davky vitaminu C a ine veci (lebo da sa liecit mnohymi sposobmi). Ja budem uplne spokojny, ak ostanete na chemii, mne to neskodi. Napisal som, co viem a padla. NIKOHO presvedcat nemienim. Uz som z toho vyrastol :-)

mmenoir

VITAMIN C ALERGIU NEVYLIECI, ANI NEZMIERNI JEJ PRIZNAKY.

zial!!!

a nebudem sa bavit na tuto temu s clovekom ktory to nikdy nezazil... ake to je, podriadovat cely svoj zivot niecomu tak prisernemu, ten pocit bezmocnosti, zufalstva...

Kejt123

Mmenoir tak sama dobre vieš o čom je táto choroba. Ja musím teraz brať medrol 4mg. Ináč by som nemohla chodiť von. V noci mávam tiež zdurenú sliznicu, zle sa mi dýcha nosom. kýcham. Je to hrôza. Do nosa si dávam Flixonase drops. Už mi viackrát brali polypy. V zime sa mám lepšie, len si musím dávať väčší pozor na to, aby som neprechladla. Tak sa opatruj, musíme to nejako vydržať.

damian

Memmoir, ak Ti vit C co beries, nepomaha, neberies ho tolko, kolko ho brat treba a kolko ortomolekularna medicina predpisuje. Z toho, co pises, je nadslnko jasne, ze ho neberies dostatok.

Pisem dost na stranke o tom, ze optimalna davka pre cloveka (zdraveho) je 3000 mg vit C denne.

damian

President Ronald Reagan's personal physician, Ralph Bookman, M.D., simply told Ron to drink a good bit more water to relieve allergies. There's a good idea in general, and it's drug-free.

damian

...but I do know a person who had such an allergy and immediately after being stung took 25,000 mg of vitamin C. By the end of the day he'd taken about 100,000 mg. He did not take his medicine or use his inhaler. He had no symptoms at all.

damian

Vitamin C in large doses is an excellent antihistamine and antitoxin. There is abundant medical evidence to support this, and much value will be found in the hundreds of controlled studies cited in The Healing Factor, by Irwin Stone; How To Live Longer and Feel Better, by Dr. Linus Pauling, and the many papers of Frederick R. Klenner, M.D. summarized in Clinical Uses of Vitamin C, edited by Lendon Smith, M.D. You may remember Dr. Smith as the "Children's Doctor on the TODAY show).