kto tu ma alergiu?

mirka 23

:D hej žuvačky obsahuje aspartam :) To je ono, dava sa to aj do Cečka aj do sladených vôd na ktorých sa píše, že su bez cukru.
Ja nie som fanatik, len keď budeš na tejto stránke, tak ono sa to na teba nalepí samo :) Len čítam veci, ktoré píše RNG a Damian a všímam si to. A je to smutné, že na Slovensku nenajdeš sprostý zinok alebo selen bez škodlivej látky.

bibba

ty si uz taky fanatik na zlozky liekow a potrawin ako widim... mam taku tetu. najnowsie zistila ze zuwacky obsahuju nejaky jed...

mirka 23

Ale zase v lekarni maju dobré aloe (Active aloe):D Ale to je asi tak všetko. Myslela som skôr na doplnky, vo všetkych cečkach je mastenec a aspartam (rakovinotvorné látky)

bibba

z lekarne to nebolo... suhlasim ze chemia je zla. ja si nedawam tabletky ani ked ma boli hlawa. radsej sa napijem wiac wody

mirka 23

Može sa stracať, to neviem, v každom prípade sa treba o seba starať, brať čo najmeniej liekov, antibiotík, kortikoidov, žiadne očkovania a brať doplnky.
Viem že to máme z toho, že nás očkovali a dávali veľa antibiotik, toto svojim deťom ja nespravim.

bibba

mirka ale mne sa nezhorsila, howorim len ze nejake pribudli ale ja to wobec nepocitujem, lieky uz neberiem a dokonca ani na tie inekcie som nechodila moc poctiwo, wsetky som newybrala... este ma museli prehowarat. ja si osobne myslim ze sa rokmi moze aj sama od seba pomaly stracat...

mirka 23

Biab nečuduj sa, že sa ti alergia zhoršuje, keď do teba pchaju samu chemiu. Očkovanie tomu nepomáha, prave naopak, šak hlavne že oni zarabaju..
Ja mám tiež alergiu a tento rok som bez príznakov, lebo beriem vit. C (3-6g) a Quercetin - vživový doplnok proti alergii, nie kortikoidy, tie su tieš škodlivé. A samozrejme beriem ďalšie doplnky, ktoré by mal brať každý.
Na svrbiace oči je najlepšie kvapkať koloidné striebro. veľa rokov som sa s tým trapila a toto pomohlo. Teraz už take problemy nemam. Ale viem že keby som to vysadila, tak to mam späť.