môžem s ním byť?

Zoeinka

Myslím, že určite toto prediskutovať s nejakým odborníkom, nie je vylúčené, že budete mať choré deti, ale na druhej strane, vraj aj ľudia s rovnakou krvnou skupinou môžu mať spoločné deti, vraj na tom nezáleží, a choroba dieťaťa je z niečoho iného. V každom prípade, ísť k lekárovi a spýtať sa ho!!!

soda

ešte som sa chcela opýtať...myslíte, že sa dajú urobiť tie testy aj skôr ako by som bola tehotná?teda či sa dá vopred zistiť, či by sme mali /ak by sme mali/ choré deti...vopred vám ďakujem za odpovede

soda

veľmi pekne vám ďakujem za vaše názory.mám proste nešťastie, že som sa zahľadela práve do takého chlapa:-(.moji rodičia a vlastne aj jeho povedali, že nemôžeme byť spolu, ale stretávam sa aj s ľuďmi, ktorý nie sú proti takémuto vzťahu. A musím povedať, že aj ja mám strach...povedali sme si, že to necháme tak, no nie je to také ľahké, máme sa radi. ale ďakujem vám:-)

cica

-velakrat som sa bavila s ludmi na tuto temu,vztah by som nevylucovala,ale deti...???to je tazke,neviem ci u nas robia tieto testy pred tehotenstvom,lebo ked uz by si otehotnela...a zistia ti ze plod ja naruseny....co potom???je to urcite o genoch to je jasne,treba sa pytat lekarov a cim viac tym lepsie,tak asi tak

nellla

ja by som radila odborne poradenstvo... kde by sa vylucili mozno aj taketo veci..ako chore deti,neviem.skuste.istota je istota..

slusny_muz

Nie, nemusia. Mozno ob niekolko generacii hej, ale nieje to pravidlo, ze ked si zoberies s niekoho z rodiny....takej vzdalenejsej budes mat chore deti. Predsa len doslo k zmiesaniu genetickej informacie.
Ale ak by si chcela mat deti, tak si daj ak budes tehotna spravit vsetky testy co sa daju aby si vylucila nejake poskodenie plodu....