Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

mija89

mate17: klobuk dole, na 18rocneho chalana si to pekne napisal. milovat sa prvykrat v 16tich je urcite priskoro, partneri nie su zreli a predsa len pockat si na to trosku dlhsie, rozhodne nie je na skodu. a hlavne ten mesiac je prilis kratka doba na to, aby ste spolu zacali sexualne zit. najprv sa treba spoznat a byt zodpovednejsi.

mate17

Mam 18 som este panic ale ked budem mat priatelku tak verim alebo si aspon ja myslim ze sex nieje podstata vstahu ale podstata vstahu je dusa oboch ludi a myslim si ze sex po mesiaci to bude skoro nesom na to zadni odpronik ale viem ze radsej pockat a neboj ta spravna chvila pride sama ani otom nebudes vedie...Lebo vsetko co planujes ty nikdy nevide a zbitocne sa len obaja sklamete...A myslim si ze ked to bude naplanovane tak to vobec nebude krasne uz len preto ze budeteto ocakavat cim skvor dotoho budete chciet hupsnut ale nic vam nevide...Tak este pockajte postupne sa spoznajte ukazte si svoje dobre ale aj zle vlastnosti a ak je ta prava tak ta prava chvila pride ked to budes najmenej cakat a ubde to najkrajsi okamich v tvojom zivote a srdiecku...Ze ked si na to spomenies vzdi si povies ze je ta prava...A mozno to uz mate zasebou ktovie mi urcite nie len vi...Tak prajem aby vsetko vyslo podla tvojich ale hlavne podla predstav tvojej priatelky :)

dsljohn

sorry že tak neskoro ale nenchama to. je jedno ci mas 16 rokov alebo 26 rokov clovek je stvoreny tak že može mylovať nejakeho človeka aj bez toho aby bol starsui. Ja mam 16 a som zamilovany sice beznajdejne ale to je jedno na veku naňezaleži hlavne aby ste sa milovali. ak citite že chcete sex tak do toho ale musite to citit zo srdca že to chcete ak to necitite tak to nechajte tak bez toho to nema význam

123maky

A hojte. Mm priatelku ktora na 15 a chceme mat sex ale neviem ako nato . A bojim sa toho ze ju to bude boliet.potreboval by som radu ako nato??? plosim poslite mi niekto E-Mail

barbie

hmm...ja som chodila s mojim kamosom asi 2 tyzdne...predtym sme sa poznali asi pol roka...mali sme sa radi aj vsetko,ale on chcel zrazu viac a ja som citila,ze som neni pripravena...preto sa so mnou rozisiel...a vobec ma nelubil,no to som zistila az potom neskor...som rada,ze som mu nedala to najcennejsie,co mam...velmi by som lutovala,keby ma tak nechutne vyuzil...len tolko...nikdz neviete,co sa z dotycneho vykluje...

macicka11

petersonko... prečo myslite hned na sex?čo tak si trochu uživať?nemyslíš že po mesiaci je to skoro?poznate vôbec svoje tela?mali ste už niečo spolu okrem sexu???

elablue

Blinka povedz mi kto netuzi po sexe a este ked ma partnera?Ale to zase nie je dovod bezhlavo sa do toho hrnut netreba pocuvat len telo ale aj rozum.Ja som s priatelom rok a este stale sme spolu nespali,sme tiez panic a panna ale ideme na vsetko postupne.Najskor sme sa robili len rukou,po roku sme presli na oral.Teraz si uzivame toto a ked pride ten spravny cas tak sa znova posunieme o dalsi level.Naco je dobre hned vsetko poskusat?A potom sa tu vsetci stazuju na stereotyp vo vztahu a ze uz niet co nove vyskusat.Mam 22 rokov a este ma caka plno novych veci na ktore sa mozem tesit ale aky bude zivot tychto dvoch mladych ludi ked budu v mojom veku?Poprve uz davno nebudu spolu lebo vztah ktory sa nebuduje, tak krachne,nestaci predsa len sex.A po druhe,uz budu taki presexovani ze ich uz v danej oblasti sotva nieco uspokoji,uz nebudu mat co nove skusat.Podla mna prvy rok by sa mali spoznavat predovsetkym po povahovej stranke a nie cisto sexualnej.Toto dobre dopadnut nemoze.Po mesiaci vztahu nevies o tom druhom skoro nic,zda sa ti este stale dokonaly a potom po par mesiacoch sa zacnu prejavovat zle vlastnosti a vtedy zacnes zistovat s kym vlastne chodis,velakrat je to velke prekvapenie,spat s niekym po mesiaci vztahu to je akokeby si spala s cudzim clovekom,nevies aky vlastne v skutocnosti je.

ewka

Ja mam 16 rokov...no skoro 17 a mam 17 rocneho priatela a tiez by sme chceli sex a viem na isto ze sa mame radi aj si dobre rozumieme ale obaja sme neskuseny a bojim sa ze sa do mna nezmesti kedze ja sa ani neprstujem ani nic a on je celkom obdareny