Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

ivette

Neporadim Ti, lebo je este skoro. Ani nepoznate svoje tela, pocity, nic... Mozno sa Ti to zda ako dristy, ale je to tak a co je najdolezitejsie: Najprv spoznajte svoje duse, povahy a potom tela. Ked sa na to ide opacne je to vzdy len SOMARINA. Navyse vas vztah sa coskor skonci, pretoze sa zamiera len na sex a ked vas omrzi nebude uz vobec o com. Nehovoriac o tehotenstve... Boze deti, vy by ste mali este chodit o siedmej vecer domov a s kamaratmi do kniznice nie toto.

brunca

to som rada ze si to nezabudol akosi ta nemozem nikdy zastihnut. ok napis to tam,lebo tu nechcem nikoho oberat o rady.tak prepacte.

brunca

ok ludia ten moj prispevok si nevsimajte patril do inej temy. aj mne sa obcas zadari.tak sa ospravedlnujem.
gomez no nazdar-pocuj rada by som sa dozvedela co si to chcel vtedy vlastne povedat k tej mojej teme podviedol...ci uz nevies?

gomez

Tak ako píše kuchtilka: či ju to bude iba bolieť alebo veľmi bolieť záleží len na tebe. V každom prípade budeš ten prvý, s ktorým mala nepríjemný (a prvý krát určite aj bolestný) zážitok, ktorý sa jej môže v súvislosti s tebou vybavovať. Ale keď si dosť dozretý tak by to nemal byť problém...

brunca

nie nemoze,je pod zakonom.neviem to presne mozno sa mylim ale tusim od 15 rokov.mozno je to uz menej ak niekto vie od kolko presne tak napiste.

daddaa

mam jednu kamaratku(17)ktora chce mat sex so svojim priatelom(14)chcela by som vediet ci môze mat sex tak mlady chalan dakujem (ja-15)V

kuchtilka

prvý sex? určite to nerobte ked nebudete nato dostatočne vzrušený a hlavne nie frajerka, ked nebude nato tá správna situácia a vzrušenie tak máš zaručené,že ju to bude tak strašne bolieť, že by si radšej priala nikdy nemať sex. to píšem z vlastnej skúsenosti.

cica

-haj ocko fakt mas pravdu :-) ked to chces prilis skoro tak je to skor o takom saskovani...tak ak chces petersonko tak saskujte,ale fakt o nic neprides ak pockas...jak by som si vrzla sakra