LIECENIE,BA,PRIDA SA NIEKTO?

pusate

nikus,bolo tam celkom dobre,ked som robila co mi kazali,a snažila som sa poslúchať,dodalo mi to vela skuseností,pretože som tam stretala vseliakych ludí s psychickými problemami,aj malé deti,bolo mi ich luto,mala som tam dosť kamosiek,predsa už len tým že sme tam vsetci boli sme mali dačo velke spoločné,z any ma to sice nedostalo,ale tam som pochopila že su aj ovela horsie problemy ako som mala ja...

pusate

nikus,jasne že su tam aj ine lekarky,ja som mala matzovu ale odišla na matersku,ale aj tichu som poznala ona mala jednu kamosku co bola so mnou na izbe,bolo tam sice fajn ale z anorexie ma to nedostalo...

nikus.

S tými pacientkami s rovnakým problémom ako ja som si veľmi rozumela, ale tak to som mala asi šťastie na nich. A k personálu - niekedy som mala pocit, že sám personál by potreboval nejaké liečenie.
Ja som mala Tichú ako lekárku. Neviem teda, či sú tam aj iné.

peckacka

Ved tam je iba jedna lekarka, neda sa vybrat si. Ani ja by som tam uz nikdy v zivote nesla. Same obmedzovania. Horsie ako väzenie. A tie kravy sproste, co furt len ohovaraju a somru. Liezlo mi to tam na nervy. Personal bol este viac drbnutejsi ako pacienti. Ale ked clovek nevidi uz ine vychodisko.

nikus.

Kika, ja som tam tiež bola pred tromi rokmi. Osobne mi to veľmi pomohlo, odvtedy je zo mňa úplne iný človek. Aj na oddelení som si našla spriaznené duše, takže tomu pobytu nemôžem nič vytknúť. K akej lekárke by si sa zverila?
Peťa, prečo by si tam už znova nešla, nč ti to nedalo?