Meškanie menzesu 3týždne

ellyy

mne meskal aj mesiac...lenze ja som vzdy mala nepravidelnu menstruaciu a zasla som na gyndu a ahaho zvyseny prolaktin:-)

xD

jj presne tak, alebo je dobry caj z mysieho chvosta... ako nie zo zvieratka ale z rastliny xD... ak mam strach, ci to dostanem alebo nie, v ten den, si to vypijem, dam si vinko a ide to :) hlavne netreba stresovattttt.. xD

klbko

mne meškali krámy po prvom sexe 10 dni a tak som využila kamarátkine rady. šla som na červené víno na koncerte som sa riadne vyskákala a na ďalší deň prišli krámy...:)

lilipo

Mne meska bezne dva tyzdne menzes...s priatelom dva roky nepouzivam ochranu a sem tam sa do mna aj spravi, a nic sa nestalo este..tak dufam ze som vobec plodna...ale je to v nepolodnych dnoch tak..

zjuzjika

W.Bremen, takze ta tabletka "po" sa vola Escapelle.. takze v klude hcod do lekarne a vypytaj si ju...stoji cca 20eur ,a le neviem to isto, este som ju nikdy nepotrebovala

severanka

sunbaby99: musím ťa sklamať, ale tabletka na prerušenie tehotenstva neexistuje...
btw, myslím si, že nebudeš tehotná, ale veď, ja to i tak nechápem, prečo si nespravíš test, to je rýchlejšie a spoľahlivejšie ako tu vypisovať...