Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liek na posilnenie imunity

Marosko-n

Xcz -odpoveď
cena u nás pri priamom odbere v výroby je 1L za 1€ na mesiac to je na jednu osobu na mesiac - 30 dní cca 45l = 45€. Výsledok je okamžitý. Telo naštartuje ozdravné procesy.

Marosko-n

Vyrába sa len na Slovensku, podľa choroby sa dá naprogramovať. Už 17 rokov sa testuje na chorých aj zdravých.Vždy s úspechom.Mali by ju piť všetky deti a neboli by choré.Ťažko sa vyrába a na Slovensku je málo prameňov ako základná surovina. Objednať sa dá u nás.

dievocka

dnes už to viem, ale keď moje problémy začali to som ani netušila ako zakročiť čo robiť, aby bolo dobre, no som rada, že už to mám za sebou a že sa cítim dobre a nemusím sa už ničím takýmto trápiť ;)

matka010

Plátať sa neoplatí. Imunitu treba liečiť a posilňovať, nie len nejako to zakamuflovať aby jej oslabenie sa nejako na vonok neprejavovalo, to nie je správna cesta :)

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

dievocka

taktiež som si v istom období neuvedomovala aké je dôležité imunitu liečiť liekmi, ktoré sú na to priamo určené. Snažila som sa to kadejako plátať a k ničomu to neviedlo, nemali by sme veru skúšať a zbytočne pokúšať zdravie. Mne sa vyplatilo užívanie Wobenzymu, enzýmy pomohli mojej imunite :)