Biely výtok...prvý sex

Príspevok v téme: Biely výtok...prvý sex
opička

Mám problém!!!už dlhšiu dobu mám xalana, ktorý žiada sex. samozrejme že potom túžim aj ja ae mám problém.Problém je v tom, že už dlhší čas mám biely výtok. Nieje zapáchajúci, práveže biely(mliečnej farby).a chcem sa spýtať či je to normálne u žien v mojom veku (17r.). Prestane to, alebo treba navšíviť gynekológa ??? ... hambím sa pred priatelom že to bude pre nehp čudné ked budem mať na spod. prádle ten výtok a pod. prosím poradte !!! dakujem

opička

pravdou je že aj ano, že sa bojím ae raz to skúsiť musím ... takže nemusím sa ničoho báť že mám ten výtok ???

alz-bee

Uprimne ti poviem, ze ked sa pred priatelom hanbis v takychto prirodzenych veciach, tak spolu do postele este nechodte. Pretoze pri sexe sa stava napr. aj take, ze vagina ti vyda fakt doslova prdiaci zvuk! vtedy sa ako budes tvarit a citit?...proste kym k nemu nemas uplnu doveru, ked mas pochybnosti, ze by mu take veci ako vytok na nohavickach mohli byt cudne, popripade by ta vysmial, ci nepochopil, tak to znaci o tom, ze na sex este nie ste pripraveni...
No ale k veci-k bielemu vytoku:)...su zeny, ktore mavaju taky vytok pred menzesom. ja momentalne tiez teraz bojujem s bielym vytokom a neuspesne a ani na gyndu nemozem ist, lebo mi kramy dojdu...az mas pocit, ze to naozaj nie je v poriadku, ze si ho predtym nikdy nemavala, tak bud si vyskusaj kupit Canesten tabletku alebo teda zbehni na gyndu a uvidis, co ti povedia. Drzim palce:)

XXX_LLL

opička: ak chalana milujes a on miluje Teba, nemas mat preco pocit strapnenia, alebo menejhodnosti preto, ze mas vytok..kazda z nas ho ma...idealnym riesenim by bola navsteva gynekologa...moznoze mas nejaku neskodku infekciu, ktoru treba len par dni poliecit:) drzim palce :) a hlavne si uzivajte s partnerom kolko vladzete samozrejme s ochranou :D