zacatie bratia antikoncepcie

Veronika1603

antikoncepcia sa zacina brat v prvy den menstruacie,balenie obsahuje 21 tabletiek,katdy den zober jednu v tu istu hodinu,po vyuzivani balenia maj 7 dnovu prestavku vtedy sa tabletky neberu(dostanes menstruaciu).po 7 dnovej prestavke opat zacinas s novym balenim bez ohladu na to ci sa menstruacia skoncila alebo nie...a ked chces tabletky ajstak musis ist k doktorovi musi ti ich predpisat a spravit testy..ja mam lindynette 20 a stoji 9,50..

zjuzjika

adusienka primeranu hak ti samozrejme predpise lekar, mi ti tu neporadime, ktora je pre teba dobra... akze ak ju ches zacat brat, treba najprv zajst lekarovi, ktory ti urobi aj potrebne testy a aj podla tohosa rozhodne co ti predpise.... a hak sa zacina brat na zaciatku menzesu, ja som ju zacala brat prvy den...

fira.

HAK sa zacina brat v prvých 3 dnoch menstruacie, tak je to v letaku aj doktor mi to tak kazal takze neviem ci je dobre zacat inak. ale ak ozaj nemusis radsej ju ani neber ja som po 3mesiacoch pribrala 9kg a nemohla som sa zbavit kvasiniek takze som ju pekne rychlo aj vysadila...