eurovizia 2009

kacenka 12

Mne sa páči ako spieva Alexander Rybak, má v sebe niečo také nové, svieže...a to je pekné. Husle dajú piesni taký super šmrnc...a keď je to tak trochu na ľudovo tak je to super... Mal právo na výhru. Na naších sa mi páčilo akúrát to že spievali po slovensky a nie po anglicky...ale zdalo sa mi na tej pesničke, že tam bolo až prehnane toho jačania...

lilii7

ja som v norsku uz bola tak sa tesim ze vyhrali je tAM nadherne :) ja som si nasla taky clanok kde bolo pisane vsetky piesne z finale ak chces napisem ti to

mary-anne

ahojte.neviete, ci je nejaky zoznam vsetkych pesniciek z eurovizie na nete? chcela by som si ich postahovat no neviem nazov.dakujem

a ako norsko bolo jednoznacne najlepsie a presne ako hovoril nemecky komentator, kto by odolal tomu jeho usmevu :-))

poliewoocka

Uzasna pesnicka, Alexander Rybak-Fairytale.. hned som si ju stiahla:)) Ale pacilo sa mi cele finale..vsetci..aj Arash..Rusko..vsetci:))
skoda nas..mali sme si vybrat uuuplne inu pesnicku. Zakombinovat tam detvianske tance,odzemok, obohatit o fujaru, plus nieco moderne do toho.Rytmicke, co chyti cloveka za srdce,co si zapamatas a kus aj z toho nasho narodneho. Nie som vobec ludovkarka, ludovky nemusim.. ale mohli sme zanechat dojem aspon tymto. Slovaci idu vzdy o "Zlatu lyru"..

Monickaaa

Podla mna je to dobry song. A to niesom vobec vyznavac nejakej popovej hudby, alebo nieco podobne, pocuvam metal. No k tomu co som chcela povedat... Nemyslim, ze je to predomurcene kto postupi , a kto nie. V prvom rade je podla mna nefer, ze sa do takejto sutaze dostane celosvetovo znamy spevak (napr. Arash)Ako to moze byt fer, ked na svete je tolko ludi, kto ho pocuva a mozno by pocuvali aj inych co sutazili, keby o nich poculi. Za druhe mame naozaj smolu, ze nemame okolo seba staty, ktore by nam posielali hlasy. Cesi nemohli, poliaci neviem ci poslali a kolko, ukrajicni podla mna hlasovali skor za rusinske krajiny a madari? :D tazky vtip, ak by niekto povedal,ze by hlasovali za nas.. Ved vieme preco.. A pritom si porovnajte spevacke vykony nasich a vykon tej (neviem z akeho statu bola) co tam urobila sou , pvoedali,ze je akoze ako Madonna.. Aky ona predviedla spevacky prejav? Na zasmiatie.. A takto by som ich mohla vymenovat aj viac... Ale my zijeme vo svete , kde sa dostanu dalej krasne zeny v kratkych suknickach, ved hlavne , ze sa to usmieva, ma super postavu a krasnu tvar... A staci aby priemerne spievala... takze asi tak..

alz-bee

A Nela s Kamilom dnes vypadli...ale osobne mi to je maximalne jedno...dnes som prvykrat pocula tu ich piesen a podla mna si mali radsej nieco ine vybrat. Hlasy maju sice pekne, ale ta piesen bola jedno velke ziapanie..