prilezitostny sex...

kuchtilka

Príležitostný sex môže byť aj fajn, keď to človek už ozaj potrebuje, ale inak ak je sex s milovanou osobou tomu sa fakt nič nevyrovná.

cica

-este by som na dodatok,ze ked je prilezitostny sex pozriem sa a hned davam dole gate,je jasne,ze to moze velakrat sklamat,najma baby,lebo chlapi o sebe tvrdia akych maju fasov...no a choroby...????uz ani nevravim!!!urcite je dobre poznat toho cloveka...ja som na tom asi takto...kedze sa nenasiel vzrusujuci sukadelicky a verny chlap...chi

ivii

prilezitostny sex? noo,poznam par "borcov",ktori mali ako vzdy vsetko pod kontrolou,az kym im nezistili syfak a pod... a ze odkial este otazka.takze tak...

cica

-no skvely ale len s osobkami s ktorymi sa poznate jaky ten piatok...fakt tesi ma ze to nieje trapny stereotyp....tak sexujte nadrzanci

bublifuk

prilezitostny sex je vysledkom podlahnutia sexualnym pudom cloveka a sexovat s niekym koho clovek nepozna je trapne a hlupe pretoze to nikdy nemoze dosiahnut kvalitu sexu s milovanou osobou. sex znamena dokonalu doveru a lasku a odovzdanost co sa s cudzim clovekom asi neda velmi precitit.

silvias

Príležitostný sex je pre mňa negatívny tiež!!Podľa mňa by mal mať človek sex len s človekom ktorého ľúbi a nie len tak pre nič za nič!!!
Ale to je len môj názor!!!