bez make-up

ghgvfj

ja nepouizivam nic,iba mam zafarbene mihalnice od kozmeticky na cierno.......tien akurat tak bezovy a hnede tiene sem-tam,puder niekedy a lesk jemny

MMMaruska

nepoužívala som nič až do 19stky:) A teraz sem tam špirálu, ked mám náladu tak tiene, a samozrejme lesk na pery. A zvyčajne iba púder... Našťastie má moja pleť akurát dobré obdobie... A je to úplne super ako sa mi odmenuje za starostlivosť:)

takže nie make-up nepoužívam:) Páči sa mi moja prirodzená tvár, make up ju robil čudnou

hasička

Ja vôbec nepoužívam make up, mne to jednoducho vadí na pleti, nie som zvyknutá nosiť ho, mala som len dvakrát za život na sebe make up a to keď som išla na stužkovú a potom na kamarátkinu svadbu. Aj to som ešte hovorila kozmetičke nech mi ho na tvár veľa nedáva :) keď idem s priateľom von tak si dám trochu púdru, jemné linky na oči - nie čierne a som hotová. A pred zrkadlom určite nestojím pol hodinu.

Mimi323

aj ja :)
Mám sem tam nejake nedokonalosti. Keď chodim korčuľovať, tak si make up nedávam, načo a idem tak aj do obchodu medzi ľudí :) a aj v teplákoch :)

:-))))

Ja ano! :-)....moja plet sa nepodoba na tie z reklam a casakov ale som spokojna :-)...a ked sa niekomu nepacim nech sa nepozera