Nespokojnost s kadernickou

Príspevok v téme: Nespokojnost s kadernickou
zufalka

Ach jaj, som uplne zufala, nestastna a neznasam svoj odraz v zrkadle. Isla som kadernicke, nech mi upravi strih vlasov. Rok som cakala, kym mi vlasy dorastu (mala som bob, mikado) a teraz som chcela len mierne upravit strih. Opytala som sa tej blbej kadernicky, nech mi zostupni boky a vzadu len MIERNY skok nech spravi. A ona ma tak zosmykala, ze az :((( mam jemne vlasy a este k tomu malo vlasov, a teraz vyzeram, ako keby som mala 2 vlasy na celej hlave. Vrch mam uplny skok, mozno len 10 cm vlasy, a spodok mam dlhe.Lenze tie dlhe, tak tam mam len par pramenov a vyzera to fakt dost blbo, ako keby som mala malo vlasov :((( Viem, ze mam malo vlasov, ale teraz to je dost viditelne. Dokelu, ja neviem co mam spravit. Sto chuti mam zobrat noznice a cvaknut cely zadok vlasov prec. Inak strih by to nebol zly, ale pre niekoho kdo ma huste a tvrde vlasy. A nie ja!!!! Viem, ze je toto onicom prispevok, ale potrebovala som sa vypisat. Co by ste robili na mojom mieste. A podotykam, ta kadernicka strihala mna a vedla uz cakalo dalsich 10 ludi na nu. Lebo ona bere ludi tak, ze mne umyje hlavu, rychlo ostriha nejakeho chlapa a tak. Do p..ce s nou :((((

*amalka*

momi, tak si predstav, ze mne to farbenie dodrbala kadernicka v spickovom salone, platila som okolo 40 eur, bola som tam 2.5 hodiny, mala cas iba na mna..ale proste sa pozabudla a nechala mi tu farbu posobit dlhsie a tam, kde to davala ako prve, mi uplne vypadli vlasy. takze asi tak.

v zivote som nebola u kadernicky, kde sa vopred neobjednavalo a nemala cas iba na mna. a vidis, toto nie je zarukou uspechu..

zufalka, tiez byt tebou, idem to reklamovat. ja som to vtedy zaplatila, lebo som sice bola v soku, ze mi po farbeni ani zrkadlo nedala, nech si to vidim zozadu, ale vsak reku, pozriem sa doma, ponahlala som sa.. a doma sok. spredu to vyzeralo celkom ok, ale baby zozadu.. vam vravim, vypadlo mi cele koleso vlasov. mna by tiez nenapadlo ist to reklamovat, ale na dalsi den som sa sla prosit do inych drahych kadernictiev a zadarmo ma zobrali, pozreli to a odporucili co dalej. takto ma pozreli 3 rozne kadernicky, ktore boli ochotne to dosvedcit, keby som ju udala, lenze to by bolo treba nafotit a zdokumentovat a ja som mala pred dolezitou konferenciou a potrebovala som to rychlo nejako "zamaskovat". takze na take veci nebol cas, ako to fotit. tak som tam aspon sla, urobila som im tam riadny humbuk, peniaze vratili, ale urobili si sami antireklamu, tie kadernicky, u ktorych som bola, to dostatocne "efektivne" opisovali vsetkym svojim zakaznickam a kamaratkam..

chod to reklamovat

zufalka

dakujem vam vsetkym za prispevky a oporu. Ja chodim svojej kadernicke, je to salon, doteraz som bola len a len spokojna. Len som dostala take male "avizo" na tuto, ze je velmi dobra a ma primerane ceny. A momentalne som s peniazmi na dne (som studentkou a teraz islo vela vyloh na inu vec) a tak som surne potrebovala upravit strih. Ved som si povedala, ze nema co skazit. A to bola chyba. Uz k nej nepojdem, ani keby co bolo.
Momi a k akemu kadernikovi chodis? Lebo najradsej by som chodila k chlapovi, lebo ti maju vacsi vztah k takymto veciam ako zeny.
Amalka, akujem za radu, ale mne moja kadernicka zakazala tupirovat vlasy, lebo ze tym vlasom skodim. A to bola kadernicka z toho salona a nie tato krava

momi

Vlasy mas len jedny... tak preco chodis takej kadernicke - najdi si nejaku dobru... aj ked mozno bude trochu drahsia. Taku, ktora ta objedna a venuje sa vylucne tebe tolko casu, kolko je treba. Ja osobne chodim kadernikovi tak raz za 2 - 3 mesiace a presedim tam 3 - 4 hodiny... ale to je relax. Dam si farbu, upravit strih, manikuru, pedikuru, obocie... Doteraz som bola vzdy spokojna.

amika

zufalka,mas plny narok ist tam znova a ziadat napravu! viem o com hovorim,mne sa stalo nieco podobne,tak ma zadarmo ostrihala ina kadernicka,teda kolegyna tej nepodarenej kadernicky,povedz,ze takto si si to nepredstavovala a ze si velmi nespokojna,v dobrych kadernictvach to uznaju a dnes je to uz normalne skoro vsade,ze reklamujeme,ved my sme zakaznici,su to nase vlasy a nase peniaze...takze tak,nic by si si s tym nemala robit pokial sa rozhodnes tam ist znova

*amalka*

ahoj, no az mi Ta je luto :( a viem, ako sa asi citis. Mne tak taka krava dodrbala farbenie... tak mi to doje*ala, ze mi spalila vlasy pri korienkoch a potom mi v hlave vypadlo koleso vlasov... vlasy som mala pestrofarebne ako kanarik, hoci ja som si vzdy davala farbit vlasy jedine u profesion. kadernicky, ale vtedy som to potrebovala rychlo a moja bola chora, tak som sla k inej, zaplatila som tam tazke prachy, az mi je z toho este dnes zle. vlasy som mala dlhe, do pol pasa a potom som sa akurat mohla dat ostrihat a vlasy si nemozem uz farbit, iba tonovat samponom (u tej mojej profi kadernicky), kym mi neodrastu kompletne.. clovek si to tak dlho nechava rast, ved nie nadarmo sa hovori, ze vlasy su korunou krasy a potom takto dopadne v rukach nejakej kravy. Ja som sla na dalsi den do ineho kadernictva, nech sa mi na to pozru a nakoniec osm to sla k tej krave reklamovat, tak mi vratili prachy. No vlasy mi to nevratilo,ale musela som si nakupit vyzivovacie gebuziny na vlasy za vyse 2tis Sk. Ale aspon pomahaju a vlasky sa mi regeneruju. Ja tiez necakam ziadne reakcie na moj prispevok, tiez som sa potrebovala iba vyventilovat :)

Inak, ked mas take jemne riedke vlasy, tak skus si ich z vnutornej strany postupne po pramienkoch natupirovat tym specialnym hustym hrebenom (vola sa to stylka), kupis normalne v drogerke, druhy koniec ma taky spic a prelakuj si to natupirovane z vnutornej strany, potom si to jemne zlahka zaces takym tym riedkym hrebenom alebo kefou a zlahka prelakuj. Uvidis, ako Ti to doda objem a vydrzi Ti to na cely den. Snad som Ti trochu poradila. Papa