zenska naladovost

Príspevok v téme: zenska naladovost
fnuk

dievcata, urcite mate kazda tie svoje dni...chce sa vam tiez vtedy plakat a ani nie o minutu smiat?? a zrazu zase plakat...a "brechat" po kazdom, hlavne po tom svojom?? lebo ja mam taky stav kazdy mesiac, ked to pride...zufala som...na toho mojho len bresem a bresem...tento tyzden oslavuje a ma na to aj dovod ale ja blba som sa dnes nahnevala, ze si so mnou plany robit nevie ale s kamosmi hej...no, ohen na streche, co vam poviem..ja si furd najdem nejaky dovod preco sa povadit, ked chcem...navyse som mala blbu skusku dnes, co ma tiez dohnalo k tomu, aby som sa pohadala...takze len bresem...bresem...a teraz isiel ten moj na discoteku a zase zacinam mat blbu naladu, ze sa so mnou nedokaze zabavit, ale s kamosmi ano..aj ma volal, ale nemala som chut a ani nemam chut niekam ist...ale preco som potom napaprcena?? tak ak mate tiez svoje dni a mate pri tom vybuchy zlosti, teda tazko sa ovladate, piste a piste tiez recepty ako sa ukludnit a zlost zahnat:))lebo ja som poriadne napaprcena a ked si vyjasnim v mojej mysli 2+2, tak nemam byt preco napaprcena...

fnuk

alz-bee,ja som nezacala s HAK,lebo sa bojim, ze ma to este viac rozhadze...aspon tak som pocula. ale ked vravis, ze ti to pomohlo, tak sa na to mozno aj dam. a aj ten pupalkovy olej si kupim...som na tom psychicky dost biedne...zvlast ked je aj skuskove taky cas...bojim sa, ze som priatelovi ublizila az prilis:(

alz-bee

Ja kym som nezacala brat HAK som byvala strasne nervozna...ale fakt strasne...raz mi od nervov zacala tiect krv z nosa!radsej som kazdeho upozornovala, ze budem mat kramy, ze sa vopred ospravedlnujem, ked budem hnusna...hlavne priatelovi som to vysvetlila, ze za to nemozem, lebo podla mna sa to neda ovladat-teda aspon ja som to nedokazala. Ten PMS proste ovladal mna, nie ja jeho:-((...ale ako som zacala brat HAK, tak to preslo, respektive to az tak nevnimam, ze by som bola nejak velmi nervozna..ale naozaj to byvalo hrozne so mnou-navaly hnevu sa striedali s citlivostou, lutostou, placom, smiechom...no ako psychos som sa citila. A najhorsie bolo, ze ma naozaj hocjaka drobnsot rozculila....ach, dufam, ze sa mi to uz nikdy nevrati.

fnuk

no, dnes som zase vybuchla:( ja uz nevladzem takto...ma nicia tie moje vybuchy..poviem taky cas aj to co nechcem resp. to, o com viem, ze nie je pravda:( uz nech skoncia tie dni:(

PIVONKA3O

JA MAM TIEZ TAKY ISTY PROBLEM.LEN BY SOM SA HADALA A HADALA A VYBYJALA SVOJU ZLOST NA MOJEJ POLOVICKE NA KTOREJ MY VELMI ZALEZI.ESTE ZE NETRVAJU TIE NASE DNI TAK DLHO.

RNG

Dakedy je dost umenie sa ovladat, ale je to pri trochu usili prakticky vzdy mozne.
Telesno-dusevnu disciplinu uci aj yoga, thai chi a meditacne metody s hlbokym branicnym dychanim

dvojbotka

mne PMS dost zlepsuje YAM a pupalkovy olej ...inak som na tom uuuplne presne ako ty...stale sa chcem len hadat,na niekom si vybit blbu naladu a potom som z toho smutna,urazena a nahnevana...a ked sa pozastavim nad tym preco sa vlastne hnevam tak si uvedomim ze za normalnych okolnosti by som sa nad tym iba pousmiala.najhorsie ze si to vacsinou zliznu ti na ktorych mi najviac zalezi :((