Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Caute kocky,pisem vam,lebo vidim,ze sa rozpadavate..Nerozumiem preco,ved sme este ani stretavku nedali..Ja som sa odmlcala kvoli sebe,lebo ked som prispievala stratila som o dost viac casu ako ked som iba precitala,co mate nove.Jasne,ze sa ja mam celkom dobre - dakujem darika,ze si si spomenula:-)Zacina skola a idem este spet do prace,len na inu - musim povedat,ze lepsiu poziciu.Takze sa mi celkom dari.bon ja som vzdy hovorila,ze len ty vies ako je to medzi vami,ked sa pri nom trapis a nevies odist asi to potrebujes a vzdy si najdes dovod preco pri nom ostavas a je to tvoja sukromna vec aj keby si robila ocividne hluposti,je to tvoj zivot a tak ako si zariadis,tak budes mat...kludne si tu ponadavaja anonymne sa vykecaj,ked ta nieco trapi:-)Aj na to bola tema urcena..Dufam teda,ze sa este ozvete.Keby ste predsa chceli to tu zaalit,tak prosim Nikku nech da celu temu vymazat.

parmezan

bon, ty si este tu? Ved si sa uz aj srdcervuco rozlucila a stale sem chodis.
darika, jasne, mate super vztah, co tvoj chlap chodil po baroch a macal do inych. To ta musi milovat az za hrob:))))))))))))

darika

Bon,viem,ze sa tu ukazes,aj ked nebudes pisat.Ale ja ti napisat musim.Napisala by som ti na mail,ale chcem napisat tu.
Bon,aj ja som vydata,aj ja mam milujuceho manzela,aj ja mozem povedat,ze mame super vztah,ale...Aj v tom najsamlepsom vztahu sa vzdy najde nieco,niekto,nejaky dovod,ked zrazu zacneme rozmyslat,ci on/ona je ten/ta pravy/a.Ja by som tiez toho mojho nevymenila za nic na svete,aj ked aj on mava dni,ked sama neviem co sa deje.Vtedy je naozaj najlepsie ich nechat aspon na par hodin,nech sa z toho dostanu.Chlap nie je ako zena.Chlapy sa vacsinou pobiju a popasuju s problemami sami.Nemusime mat na vsetko a vzdy,ked sa nieco deje vysvetlenie.Niekedy ked ho hladame,vchadzame do paranoie (o ktorej by som ja vedela knihy pisat.)Nakoniec zistime,ze veci sa deju len v nasich hlavach.Mne manzel ked sme mali naposledy problem/neproblem,napisal-"Ty si nevies ani predstavit ako strasne ta mam rad,a ked nieco poviem,co sa da povedat aj inak,tak si to uvedomim az bneskor a potom mi je to luto."
Bon,nejdem tu rozpisovat viac,ale mozno toto staci.Skusme sa naucit ,ked zistime,ze ten nas chlap prave menstruuje,ze ho proste nechame na pokoji.A ked mesiaciky skoncia,tak zistime,ze sa vlastne nic nestalo.

sofia.sara

ahojte kocky..no vidim ze sa tu uz kazdy luci..ja sa asi pridam aj ked mi to bude velmi chybat..ale ked vidim ako vsetky sa lucite uz to asi nebude mat zmysel sem nieco pisat ked odpoved resp.reakcie sa nedostavia alebo dostavia uz ked to bude passe...je mi normalne smutno...bon dufam ze z tej alasky napises ja mail ktory mate obcas kuknem ci ste sa niektora neozvala budem cakat:):)) vsetky co ste boli tu ste boli pre mna super kazda ina a kazda mala nieco do seba:)) ..dari aj tie tvoje naozaj rady, naozaj vzdy pomohli. ked budem mat niejaky problem urcite ti napisem na mail a budem dufat ze opdises:)ahojte

bon

sisikaa, nemame hadky, pohadali sme sa velmi malokedy, a asi ma nepochopi nikto....myslela som ze baby co som si tu s nimi pisala ma viac pochopia, a mozno aj pochopili, neviem......, nikto to asi nikdy nepochopi a bude mi hadzat na oci aka som blba a ako sa ma a ako sa nema lubiaci chlap spravat.....,sisikaa gratulujem ti ze si nasla idealneho muza, ale ja tym ze nie som idealna idealneho muza ani nenajdem, moj priatel je presne ako ja...., raz je hore raz je dole, zivot je hojdacka, z ktorej mnohokrat padnes na usta, a ak padas castejsie ako by si mal tak je tazke sa zase zodvihnut.....asi si poviete ze som hlupa hus, ale ja viem ze ten chlap co pri mne je, je dobry clovek, aj napriek jeho depkam, a vsetkemu moznemu. A dobrych ludi je dnes velmi velmi malo......neviem ako to poriesim, ale dakujem za rady vsetkym, hlavne tebe darika..., majte sa tu krasne, uz sem nebudem chodit, depta ma to ako vsetko ostatne, asi som si utvorila vlastny svet, do ktoreho nikto nevidi a nikto ho nevie pochopit, a on je sucastou tohto sveta, ktory je podla mnohych zvrateny a chory....., tak si davajte na seba pozor, raz vam napisem z vytuzenej aljasky :Dalebo aspon odniekial kde nie su ludia.....papa a dakujem, vela ste mi pomohli....

sisikaa

Ospravedlnujem sa, ze sa vam tu miesam, len tak som klikala na temy a precitala som si par prvych prispevkov z tej vasej. Podla mna je padnute na hlavu uvazovat o dieta s chlapom, ktory ma taketo spravanie, ale ked sa bon chce trapit, nech s nim kludne ostane. Vsak ty si nemala vztah s muzom, ktory je super a teraz nemas s cim porovnavat? Neviem, kolko mas rokov a v akej si situacii, preto sa mi tazko radi, ale mala by si si vsetko dobre zvazit. Ja mam muza mojich snov a mozem ti povedat, ze takto sa lubiaci muz nesprava. Idealne by ste mali mat rovnake nazory na najdolezitejsie veci a ziadne hadky. Aspon tak to mame my...

bon

darika, porozpravali sme sa o tom, on sam nevie co chce, som z neho strasne zmatena.....jeho ked chyti ten jeho stav, tak nechce nic, a ked je na tom psychicky v pohode, tak by mi aj modre z neba zniesol....neviem co si mam o tom mysliet, pztala som sa ho aj na rozchod a to nechce, tak ja ti neviem co chce....., nie neberiem HAK, uz nemozem...., aj ked som nad tym zase zacala uvazovat, nemozem kvoli tomu ze sa bojim ze by som potom uz nemusela otehotniet.....ono ten moj chlap je taka tazka povaha ako ja, s nim ani na voz ani z voza......

darika

A Bon,nemas tolko casu,lebo ani ja som este nechcela otehotniet a stalo sa.Ty,ak si dobre pamatam,neberies ziadnu antikoncepciu,ze?

darika

Ahojte.Tak sa pozeram,ze Sway to zobrala asi naozaj vazne,ked sa uz vobec neukazuje.tak len dufam,ze sa ma dobre.Radsej nech jej niet a je spokojna ako tu pisat o starostiach.
Nikka,ja som mala tiez ten pocit,ked sa mi sestra vydala ako prva,ze ju stracam.My sme vlastne nebyvali ani ako sestry dobre,a ani ako kamaratky.A vidis,po case sme najlepsie kamaratky.Ved brat ti neodisiel na koniec sveta.On sa len ozenil.A je super,ze sati paci aj svagrinka,lebo to je uz teraz istota udrzania vztahov.Snad vam to vydrzi.Ved ty ich mozes ist hocikedy pozriet.
Bon
-na toto ti nepoviem nic.Myslim,ale,ze sissikaa ti dala dobru odpoved.Chces dieta v buducnosti,on neplanuje.Je ale este mlady,aj to sa zmeni.Ale nechce ta on len odstrasit od neho tym,ze ti toto hovori?Nechce ti tym vsetkym nieco povedat?Porozpravala by som sa s nim narovinu a bez servitky.Chce rozchod?Nech ti ale nehovori take veci,ze ho to uz nenaplna,netesi nic,nechce mat deti.To je len ako vyzva.Neviem.Porozpravajte sa a porozmyslajte.Lebo radsej utek s kratsej cesty a bez obeti ako z dlhej.Potom sa tazko hlada cesta spat.A niekedy sa uz ani nenajde.Vies ako to myslim?