Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

darika ja neviem,ci je niekedy lepsie vediet krutu pravdu alebo pekne klamstvo.Ja myslim,ze ten tvoj sa nijako nezalubil,proste vyplnal cas a ma rad teba.Sprav si mail na gmaile a pod na chvilu na chat,mozme pokecat tajne:-)

darika

Pa pa Bon.Ja tu budem stale.Nechcem mailovat.A presne ako ty pises.Ja ked sa nieco stane,chlap nemusi ani nic povedat a ja uz rozpravam cely pribeh,ktory si ja v hlave vymyslim.A ten aj polozim na tanier.A on sa na tych mojich pribehoch vzdy zasmial.Vraj ja si polozim otazku a hned si dam na nu odpoved.Naco sa vraj pytam,ked uz mam odpoved pripravenu.A ked ta jeho odpoved je ina,tak poviem,ze klame.A ked pritakava,lebo nema vyznam mi to vyvracat,lebo si aj tak budem stat za svojim,tak poviem,ze som lala pravdu a idem po nom dalej zo svojimi pribehmi.

darika

Pa pa Bon.Ja tu budem stale.Nechcem mailovat.A presne ako ty pises.Ja ked sa nieco stane,chlap nemusi ani nic povedat a ja uz rozpravam cely pribeh,ktory si ja v hlave vymyslim.A ten aj polozim na tanier.A on sa na tych mojich pribehoch vzdy zasmial.Vraj ja si polozim otazku a hned si dam na nu odpoved.Naco sa vraj pytam,ked uz mam odpoved pripravenu.A ked ta jeho odpoved je ina,tak poviem,ze klame.A ked pritakava,lebo nema vyznam mi to vyvracat,lebo si aj tak budem stat za svojim,tak poviem,ze som lala pravdu a idem po nom dalej zo svojimi pribehmi.

bon

darika, ona ho chce len za kamarata, pretoze on jej vzdy dobre poradi, vypocuje ju, on vie vbyt pozorny, ona ho nechce ako chlapa, ale ako kamaratku, ktorej sa moze vyzalovat........, preto ho stale bombarduje, a on stale dufa ze sa to zmeni......., no nic, teraz neriesime mna, majte sa baby, dufam ze stihnem bus...,m sakra

bon

sway to mas pravdu, je trdlo ktore nevie klamat......prave preto vravim, ze mozno darike aj vravi pravdu, u nas bolo to iste, ja vecny paranoik, vymysleny pribeh od zaciatku do konca, a bolo to nakoniec uplne inak......, neviem, darika podla mna pockaj, a uvidis ako sa to vyvinie....., urcite v spravny cas pocitis ako to naozaj bolo, daj na pocity.....
musim utekat, drzte sa baby, precitam si co ste poriesili ked sa k tomu dostanem niekedy, papa, darika vela sil, a zvladnes to neboj

darika

No vsak to.Ja mam kamaratku,ved som o nej vari aj pisala,ze mala vztah zo zenatym skoro 7 rokov.Ak nie viac.A jeho manzelka nevedela o nicom.A ak aj vedela,zatlkol dobre,pretoze su spolu stale.S manzelkou.
Bon,co sa tyka toho tvojho.Uz davno som ti chcela napisat,ze on ak by chcel,uz davno je s nou.Ved si sama napisala,ze staci,ak by ona chcela.A co nechce?Ked ho stale bombarduje?Vsak ona nahana jeho.Takze jej to asi tiez nejak odovodnil,ked je stale s tebou.

sway

darika ale chlapi si radi vypisuju s dievcatami,mali sme tu jedneho na navsteve a zabudol sa odhlasit z Facebooku,tak som si precitala,co vsetko si s kym pise a to ma 6 rokov frajerku//hmm az nato,ze tento si nie len vypisuje ale aj konaaaaa...