Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Ahoj dari,tak si asi nasiel nejaku zabavku,mozno bol unaveny zo stereotypu,to sa stava...
Urcite ta nechce stratit a nemala si to citat.

darika

Ahojte kocky.Tak som predsa tu,pretoze mi to neda a rozmyslala som,ze ked sa vytratim,vybabrem len sama so sebou,pretoze som bola s vami rada.A keby som chcela kazdej napisat mail co sa stalo,kazda by ste mi odpisali,ale uz by to nebolo o prispevkoch.To bolo to,co sa mi tu pacilo.Kazda nieco napisala a ked sa to tym ostatnym nezdalo,hned to vyvratili.Takto nebudete vediet nic,len co ste napisali vy.A ja chcem,aby ste citali vsetko.Aj to,co napisu ostatne.
Takze:
este ked som bola doma,mali sme so sestrou neprijemny sen v jednu noc naraz,co nam neslo do hlavy.Ako nas ti nasi chlapy podviedli s inou.Uz to,ze sa nam to prisnilo v jednu noc,sme sa na tom zasmiali.Ja som sa vratila domov v stredu a manzel mal prist az v piatok.Isla som na net,ked som uz vecer nemala co robit a len tak som listovala.Tukla som do history a tam bol Facebook a pod nim same podtituly-mena jednej zenskej.Zacalo mi vrtat v hlave,co mi neslo do hlavy,pretoze to meno mi nic nehovorilo a bolo tam spomenute viac x.To znamena,ze tych komunikacii bolo viac.Ved aj ja mam vela kamaratov na FB,ktorych manzel nepozna,ale predsa ma nieco nutilo mu to otvorit.Vedela som heslo.Nasla som tam babu,ktora mala kedysi strasne zle meno medzi ludmi.Je to ale roky,roky dozadu,este kym som sa ja tulala s mafianmi,ona s nimi spavala a tak som vedela vsetky podrobnosti.
Tak som sa dostala do sprav a tam...Ze jej blbne chat,ze jej to nejde odosielat,tak ze preto pise do sprav.
Akoby chcela okomentovat jeho fotku,ale nechce,aby mal problemy...On jej na to napisal,ze ved moze,ze tam to citat nebude nikto,ze je to tam len medzi nimi dvoma.Oslovovali sa tam drahy a draha...Boli tam sice aj nejake smajliky,ale...bolo tam od manzela tak dobru noc draha.Mooooc ta lubim.V ten moment mi skoro srdce vyskocilo z tela a ja zrazu ako zamrznuta som sa nedokazala ani hybat.Potom tam bolo to,ze ona ide povesat pradlo a on odpovedal,ze ho ide zvesit.
Napisala som mu neprijemnu sms a on ostal v soku,ze nevie o com pisem.Stale som mu odpisovala,ze mi je z neho zle,ze to bolo posledny krat co ma takto podrazil,ze som to citala o tej zenskej a bla bla bla.On stale chcel,aby som mu napisala meno tej o ktorej tvrdim,ze ma podrazil,vraj absolutne netusi.Tak som mu ho napisala a on na to odpisal."Tak ta,o ktorej pises,je baba,s ktorou som chodil pred 16 rokmi,a odvtedy som ju nevidel.Vtedy to bola vraj len taka laska za rucicky,este boli mladi,vraj ani sex este nebol.Potom ju uz nevidel cele roky az kym sa mu nedala na FB,aby si ju pridal medzi kamaratov.Vraj oni spolu chatovali,pisali ako ziju,vsetko o sebe a medzitym zacali spominat na stare casy,ked sa oslovovali draha a drahy,ked si vyznavali lasku a robili si z toho prdel.Vraj keby sa dal spatne otvorit chat,este by som sa zasmiala co si tam pisali.Medzitym nastal nejaky problem v odoslani chatu,tak isli do sprav.
Ked sa vratil,a este aj predtym,mi stale pisal o tom,ze tu babu nevidel 16 rokov,ze ju vlastne ani nemoze milovat,ze to bolo len spominanie na zalubenie v puberte.Ze ved ona vlastne ani nezije v ...nasom meste.
Co sa tyka tej mikiny,vtedy naozaj bol s tymi chalanmi.Mal akurat smolu,ze nasiel mikinu v autobuse a doniesol ju domov.Keby vraj bola nejakej baby,ci je taky blby aby ju doniesol rovno do izby?
Prerozpravali sme o tom hodiny a stale mi tvrdi,ze ako ma ma presvedcit,ze to bola naozaj len sranda.Vraj raz ked urobil hlupost,odisiel aj s kuframi,ze on by nebol so mnou aj s nejakou inou naraz.Stale tvrdi,ze ho uz stve,ze ja aj pri hluposti hladam vo vsetkom zensku.Pritom sa uz raz poucil a nikdy by to nezopakoval.Predtym ked to bol s tou zanskou-kamaratkou,ja som na nu nadavala a on ju stale branil.Teraz som to skusala znovu,lebo som chcela vediet ako sa zachova a nic.Vraj mozem na nu hovorit co chcem,jemu je jedno co je a bola ona zac.Je mimo,daleko,nevidel ju 16 rokov a ani medzi nimi nic viac predtym nebolo."Uz to pochop prosim ta,ze to bola len sranda.Sice ko..tska sranda,najhrubsieho zrna,ale co mam robit aby som ta presvedcil?Viem,ze vsetci by to tak vnimali ako ty,preto sa necudujem,ze tak reagujes,ale uz mi zacni konecne verit a neupodozrievat ma z veci,ktore neexistuju."Takto nejak to islo dookola.
Nenapisem vam co sa dialo dalej,ja som mu len povedala,ze pockam,kym svagor vyjde z nemocnice (je po operacii),bude potrebovat asi mesiac aby znovu nastupil do prace a potom sa vraciam.Ma pre mna robotu.

Sofi,dakujem za mail,moc ma potesil a skoro rozplakal.Ale vidno,ze ja som pisala ako som videla veci mojimi ocami a skusenostami a teraz neviem pomoct sama sebe.
Ako to vidite vy?Ale pravdu a davaj do mna.

bon

tak pokial v ramci slusnosti a v medziach zakona tak to je dobre :DD
no uplne ini su, som zvedava, aj ked je mozne ze ten pomalsi ma aj tak nepocka,lebo nema rad asistentov, takze pojdeme len dvaja uvidim, tesims a uz, musim ist nakupit este spekacky :D, som to sto rokov nejedla :DD.

sway

bon som sa zarehotala,ze jeden je taky a druhy taky,no bude vam veselo:-)))
No vypustim,co ine mi zostava,inak ma za chvilu porazi,ale vsetko v ramci slusnosti;-)
sofi,ved za par rokov nato budes spominat ako na veselu prihodu..To je v pohode,aspon nemusis stresovat ahladat si pracu.

bon

Ahoj sofi, tak to je super ze to beries z tejto stranky, a zase svet sa ti nezruti za to....a kam na vylet ides?
sway ano bavi ma to, a prave mi volal dalsieho chalana svagor, takze pojdem pre dvoch nakoniec, to bude sranda, jeden uplne ze pomaly, a druhy hyperaktivny :DDDno som zvedava ako sa dopravime na stanicu :D
a vypustis zviera?

sofia.sara

sway ano si zlata..tak tak v ten den som bola z toho mimo lebo som s tym naozaj neratala..ale nie som sama..je nas viac a treba naozaj zobrat vsetko z tej lepsej strany alebo aspon najst v tom nejake vyhody:))

sway

No tak to je super:-))Sranda,ze ta to takto bavi a tesis sa nato,to uz v dnesnej dobe malokto..
No utlim,ale neboj zachvilu pride cas,kedy to zviera vo mne dosiahne svoje uspokojenie;-)

sofia.sara

caute...ano sway v aprili...ale aspon mam este studenske vyhody :)) snazim sa to brat z tej lepsiej stranky v podstate oni to dovrzali lebo na poslednu chvilu pomenili terminy..ale tak nechcem sa vyhovarat uz to nezmenim...
ja dnes idem prec na vylet tak konecne oddych a vypnut maximalne..

bon

ti co sme boli aj v tom tabore, tak sa tam zideme, nie vsetci su v tej organizacii a nie je to ani dobrovolna organizacia, ja do nej patrim v podstate, zamestnavaju ma...budu tam aj decka z ineho mesta ako z blavy , tak sa tesim ze spoznam novych ludi :D
negativna emnergia? preco myslis? ale alkjoholom to mozno utlmis, ale nevyburis....