Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

ale s tou vetou mas pravdu......je to tak, len keby existovala u mna trpezlivost, ja som nikdy nebola trpezliva....., ale co uz, neviem co poriesim, asi uz nic,.....

sway

Ja inu odpoved natoto ako "cas vsetko ukaze nepoznam":-( Inak mate taku minitelenovelu,som zvedava ako dopadnete..Aj dobri ludia ,ktori nechcu nikomu zle sa obcas zamotaju a nevedia,co je spravne.Taky je zivot,treba len vydrzat.

bon

no ved prave, by som ho najradsej nakopala do zadku pre toto,neviem co spravim, ja som taka ista ako on, a v konecnom dosledku taka ista ako ta baba......., neviem ako to poriesit, zase budem len premyslat, a teraz ma bude srat to, ze som s tym zase zacala prave vtedy ked je priatelov otec na tom tak zle, vcera mu zase zistili nieco nove....., ani nevedia ci ho vobec budu moct operavat iba kvoli odobratiu vzorky, lebop to jeho srdce nezvlada.....

sway

Jaaaj bon,no mas to s nim tazke.Inak som sa trochu cez slzy zasmiala na tejto vete "to je taka truba ten moj priatel,ani klamat mi to nevie"to je najhorsie,lebo vies,ze neni svina a sa necudujem,ze ani nevies ako sa k tomu mas postavit..

bon

sway aj na to som uz myslela, len ja som taka tapa, ze ak aj niekto je na obzore, tak ho pekne krasne odignorujem, resp. mu nedovolim ani sa priblizit ku mne...., nemam rada taketo tahy, a neznizim sa na tuto uroven ani keby stretnem tohoi najdokonalejsieho chlapa aky kedy existoval......hej a on mi napise ze ak chcem rozidme sa, toto neznasam zase je to na mne, lebo ze on sa so mnou teraz nechce rozist, ze ma lubi aj ked ju ma v hlave, tak nech ju vyhodi, alebo aspon nech to utaji predo mnou, to je taka truba ten moj priatel,ani klamat mi to nevie,....., ja uz neviem, zase raz som sa ani nevyspala, tak budem nervozna ako pes, ani tych 20 minut sa mi nedalo.....

sway

bon, oddychni si.Ked je to takto a vyberie si teba,lebo ona nechce-to je nahovno...Pocuvaj,nauc sa trochu sebeckosti - ja ti dam lekcie..Takto to dopada,ked je clovek az moc dobry.Je mi to naozaj luto.Kludne mozes byt aj svina zostat s nim zo zvyku a pritom sa zoznamovat s inymi ludmi a odist,az ked to bude tebe vyhovovat atd..Aj ked neviem,ci sa takto da spravat,ked niekoho lubis.No nic,musis si to sama vyjasnit.Drz sa!!!

bon

asi som to s nim prave skoncila, mne to dopne az neskor.....,dala som mu na vyber a je jasne preco sa rozhodol uz davno.takze tak,idem si lahnut na chvilu aspon na 20 minut, lebo som prisla pred chvilou z roboty a o chvilu zase utekam do roboty....., dakujem sway

bon

ale kde, keby odisiel a vyspal by sa s nejakou babou len na jednu noc, tak by som si povedala no dobre chcel skusit dovidenia nic sa nedeje, to by ma ani neorzhodilo, ale nie takto, ved ona sa snim stretla raz a uz premyslal o rozchode......., jej by stacilo keby vzala telefon napisala sms, chcem ta, a ma ho, ani by nepremyslal nad tym ze som tu ja, a kolko toho pre neho robim....., viem ze ho za toto zoziera svedomie, ale mne je to prd platne.....jemu je lepsie so mnou ako samemu, preto sa so mnou asi neorzide, viem ze ma ma rad, vzdy mi to stacilo,nikdy som sa nestazovala, len teraz mi s nou uz lezie dokonale na nervy, vzdy bude ona ta prva u neho, a neviem ci chcem hrat len druhe husle.....

sway

To naozaj??Az takto??:-((Ja som myslela,ze ju ma skor ako zabavku,mozno trochu aferu,ale inak by sa sam rozhodol pre teba,aj keby ho ona tlacila..:-(((