Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Ahojky,ahojky.Tak som tu zas na chvilku.Takze mate pravdu a vobec mi to nie je luto,ked mi napisete,ze su to obycajny/e...ani neviem ako to nazvat.Pretoze to tak je.Ale baby,vam poviem,ze mi to nie je luto,pretoze ma krpan fakt taky program na kazdy den,ze nestihne ani premyslat,ze ho niekto zabudol.Dnes som bola s nim na kupku a zobrala aj kamaratkinho syna.Ma uz 13 rokov,maju este 3-mesacne babo,tak nech si uzije s nami.Ved je to uz velky chalan.Podvecer sme isli aj s rodicmi na radlera a vraj nech ide ten moj ku nim spat,ze si mam oddychnut.Som im vravela,ze zajtra ideme znovu,nech pride a poobede robime oslavu,krpan ma 9 rokov,tak ze im ho poslem az vecer.Tak mi zobrali mojho a ze rano mi poslu oboch.Ja teraz dokoncila tortu,mam objednanu este jednu,len pre istotu,ak by mi ju neurobili.Lebo to bolo narychlo dnes a na zajtra,tak vraj ak nebudu mat vela objednavok,tak urobia.Takze stale je co robit,ale to je take prijemne,ked viete,ze aj ked cudzi,ale vdaka nim ma ten moj fakt super prazdniny.Ani neviem co ste vlastne vy pisali o sebe,lebo som citala vcera v noci a dnes pisem.Takze pozriem a ked,tak napisem este alebo zajtra po oslave.Tak zatial pa pa.Mam vas rada.

sway

Ahojte kocky,
darika moc ma mrzi to s tou rodinou:-(Tiez myslim,ze to bolo od nich hnusne.Ale ved az na tento incident mal maly uzasne prazdniny na SR aj v HR,nie?:-)
bon,som rada,ze je to medzi vami s priatelom OK a zase mozte riesit,take tie bezne veci ako je rozrezany palec a aspon sa netrapis,kvoli hentej.Neboj zahoji sa mu to:-)
Ja sa mam tak stredne,bola som doma a celkom som sa zabavila s kamaratmi po dlhej dobe,inak s priatelom vsetko ok,len niekedy ma dost hneva - lezie na nervy (strany sa otocili).Nastastie uz dlhsi cas seka dobrotu,tak ho tiez nemusim riesit,len si zase sama vytvaram problemy.No,co uz,ja som niekedy fakt sibnuta.

bon

ahoj darika, tak to sa mi zdda dost divne, prepac ale vyzera to tak , aspon mne to tak pripada, ze starka ho ma na haku, prepac, dufam ze som ta neurazila, ale nechapem to, mne toto babka nikdy nespravila a to boli vztahy vselijake......
tak zahojit sa mu tozahoji, len ma to stve, lebo on ma uz tolko jaziev ze aj polovica je dost, vyzera akokeby sa kazdy vikend niekde pobil,a vcera si porezal este aj dalsie dva prsty, tak tie sme osetrovali, tak som zvedava s cim pride dnes domov....
uz si nieco nasla?aj tu je tak vseliako, tak ani neviem co si mam obliect, nestiham a najhorsie je to ze sa mi ani nic nechce......, jaaaj

darika

Ahoj Bon.Praveze oni spolu vobec nebyvaju.A tomu presne nerozumiem ani ja.Ja som volala starkej,zodvihla mi svagrina-(mladsia),zavolala mi potom svagrina (starsia),ktora mi aj nadala,a nakoniec sa tam dieta nedostalo,lebo starka sa na to vysrala.Ale mne je to uz jedno.Budu ho chciet este pred odchodom vidiet.Ja sa tam trepat nebudem a oni sem nepridu.Tak nech sa uz potom strcia.
A ta rana sa zahoji,aj to,co je zive sa vtiahne nazad dnu,len jazva bude skareda,ked stehy odisli.Ale to nie je chybicka krasy.A mne sa jazvy pacia.
Dnes je zase kadejak a ja neviem co ideme dnes.Skusim nieco pozriet na nete.

bon

no darika, tak toto su tie blbe rodinne vztahy,m nikdy som nechapala ako sa moze rodia navzajom podkopavat, a predsa je to take nprmalne, je zaujimave ze ti ktori ti maju byt najblizsi, ti vedia aj najviac ublizit........ja len nechapem co ma tvoj muza sestra spolocne so starkou? oni ziju spolu,alebo ako? ved si sa poskriepila s jeho sesrou a nie mamou...., ci to oni tak stoja pri sebe? len skoda ze si neuvedomuju, ze tym ublizuju malemu, ved si ho mohli kludne vziat, s tebou nemuseli ani prehovorit....a dobre si spravila ze si mu to cele vysvetlila, je dost stary na to aby pochopil, a je to aj lepsie ako mu klamat nieco alebo zatlkat......
a ja viem ze ma viac pozitiv ako negativ, len niekedy si to neuvedomujem..., a vypadol mu aj druhy steh, takze to ma uplne otvorene ako predtym, no ale zasivat sa to uz neda, a aspon to maso mu trocha vstupilo dovnutra za ten jeden den co mu stehy drzali, tak snad sa mu zahoji za nejaky cas....

darika

No nazdarek.Takze najprv ten zazitok s rodinou.Ono to vlastne nemalo koniec,pretoze manzel im napisal,ci bol taky problem zobrat aj jeho dieta ked uz tam isli.Hned nato mi volala jeho starsia sestra a nadala mi,ze ci mi nie je trapne sa stazovat a ci som mu to vobec musela hovorit,ze niekam isli a nezobrali ho.Vraj naco ho zatazujem takymi vecami.A vraj ma uz dlho na m,na tazke srdce,pretoze im rozvraciam rodinu,lebo manzel sa s nimi malo stretava a to kvoli tomu,lebo mu ja zakazujem.vraj som obycajny rozvracac rodiny a ma toho na mna vela,ze by sa chcela so mnou rozpravat a vyhovorit si urcite veci.Ja som jej povedala,ze tento problem ktory sa stal,ze sa vykaslali na moje dieta,nema nic spolocne s tym co si oni myslia,ci sa vlastne teraz oni idu omluvat tym,ze budu hadzat spinu na mna.Je pravda,ze jeden jediny raz ako tu manzel bol,isiel ku nej,a ja som ho po telefone dost bombardovala,ze ho prideme zobrat.On vtedy nechcela,ale ja som ho doslova donutila.To sa stalo ale raz za 10 rokov ako sme spolu.A ona myslela tym,ze ja im rzbijam rodinu.Stalo sa to prvy krat a to az teraz.Mozno som to nemala urobit,ale stalo sa.Ale rodinu im neozbijam.To,ze on tam nchodi tak rad ako ku nasim,ze sa s nimi nestyka tolko,kolko s mojou rodinou,za to ja nemozem.Ja ked som mu aj vela krat povedala,ze ma ist,alebo aspon sa ozvet,malo kedy sa mal k cinu.Skoncil ten rozhovor velmi zle.Takze vlastne kvoli tomu,ze mne ona nadala,sa zase na dieta vykaslali.Cele poobedie az do vecera cakal,ze zavola starka a bude ho chcioet ako slubili.Nic.Prosil ma,aby som jej zavolala.Uz som sa nasrala a vysvetlila mu situaciu.On nie je hlupy,aj ked ho to trosku zranilo,ale pochopil,akoby mal nenavidiet zato mna,ze ho tam nechcem pustit.Ja keby som sa s nimi aj nerozpravala na smrt,dieta do toho nikdy pliest nebudem.Oni sa teraz na neho zase vykaslali.Aj ked mu to slubili.Ale nevadi.Ja som ho zobrala dnes na kupko,potom sme stravili asi hodku v jednom obchode so zvieratkami,vcera sme boli v Tepliciach v aquaparku,takze nedovolim,aby si zamestnaval mozog rozmyslanim nad starkou,preco alebo kedy ho zavola.
Bon,teda vidis,vdy ma kazdy chlap aj negativa aj pozitiva.Ten tvoj ma podla mna viac z toho druheho.A ten prst sa zahoji.Len sa ty pekne staraj o chlapa.

bon

no baby prave som volala s priatelom, samozrejme ze sa mu jeden steh roztrhol,lebo on musel ist na bbrigadu, som zvedava ako mu to budeme vecer zase zachranovat......, ach jaaaj, neviete nieco co je dobre na otvorene rany? ja ani neviem ci je lepsie zalepovat alebo to nechat tak, lebo jedny vravia to, a ini zase hento, a ja mam z toho gulas.....,

bon

Ahojky kocky,
darika tak to mi je toho tvojho maleho strasne luto, nechapem ked uz aj deti su niekomu ukradnute....., musel byt velmi sklamany......a potom na druhy den tam uz isiel? a chcel este vobec?inak u nas je to rovnako, aj moj priatel sa citi lepsie u nas ako u seba doma..., aj ked na svoju maminu neda dopustit....a ta tema je ADHD, je v detskych chorobach....
nikka drzim prsty pri hladani prace, mozno si uz aj nieco nasla...a s tym sexom, no vydrz to nejako, myslim ze to pride samo ani nebudes vediet kedy,len nechapem z toho co si tu pisala, ze preco prave on teba odmiaeta a nie naopak.....mozno prave on sa boji na teba tlacit....
inak ja som zase v neustalom kolotoci, kazdy den pracujem, uz mi sibe z toho a to su len tri dni co takto taham, a este ma cakaju dva tyzdne...., priatel si na brigade porezal palec, samozrejme ze neosisiel k lekarovi, ved na co, tak som mu to isla vecer prevezovat a cistit, no ked som to zbadala tak som myslela ze ho zastrelim...tak sme utekali na pohotovst, aj ked ono uz na zasitie bolo neskoro, tak ale aspon 3 stehy mu dala, aj ked nestacilo to, ale co uz s nim, s tymi chlapmi je to strasne, mu maso trcalo a on ze zajtra idem na brigadu zase.....,takze domacnost teraz celu taham sama, este aj kupat som mu pomahala, lebo si to nema namacat, kedze to ma este aj trocha otvorene a s lavou rukou sa nevie umyt poriadne...., takze mam o zabavu postarane, ale aspon teraz si uvedomujem, kolko toho porobi v domacnosti priatel,a fakt som vdacna ze to nie je jeden z tych lenochov a chlapov co vyhlasuju ze domacnost je len pre zeny.....inak medzi nami je to teraz take normalne, kopa starosti, nestihacky, v kuse mame co robit, takze jeden na druheho nemame ani vela casu, co ma aj mrzi, ale co uz, realita je takato...

darika

Ahojte kamaratky moje.Tak som rada,ze sa tema nerusi.Ja som si to nevedela predstavit ked sa vratim nazad do Irska,co budem bez vas robit.Aj ked teraz je to uz poredsie,ale vzdy si kazda najdeme aspon chvilku.A ja ked nebudem mat co robit,aspon budem dobat aj ked sama so sebou,kym sa niektora zase neukaze.
Dnes som si trosku poplakala.Maly mi strasne chcel ist ku starkej-svokre,tak som tam volala a zodvihla mi svagrina,ze su na Kysuciach od piatku do nedele,ze je krasne,z su cela rodina,aj s jeho bratrancami,robia gulas,decka su pod stanopm,aby sa im ratalo.Vraj zajtra ked sa vratia,ho mam doniest.Ked som to malemu povedala,skoro sa rozplakal.Uz mal pripraveny batoztek aj s pexesom,ze bude so starkou hrat a oni sa na neho vykaslali.Kym sa tam on nepyta,nezavolaju.Akoby ani vnuka nemali.Cely rok ho nevidia a ked je tu,tak pre nich akoby nebol.Som volala na skype manzelovi a plakala ako male dieta,co mi ho bolo luto.On mi na to,ze a teraz vidim,preco tam nerad chodi.Vraj kym nedame my o sebe vediet,tak oni nic.Vraj jeho rodina je moja,on ku nim nema vztah.To ma ale neukludnilo,lebo sa mi tazko vysvetlilo,ze preco nezavolali aj jeho.Co uz.Dorobim obed a niekam s nim pojdem.Jeho kamarat najlepsie isiel na dovolenku,tak je sam.A to bud tyzden ma narodeniny.Uz len kvoli tomu ho mohli zavolat.Hlavne,ze svagrinej frajera deti su tam.Co su pre svokru cudzie deti.Som uplne na nervy.Mala som ist vecer s kamaratkami von na vinko,ale nejdem nikam.Mam uplne po nalade.
Bon,chcela som sa opytat,ako sa volala ta tema,co si zalozila o tej diagnoze deti,co su take vulgarne.Chcela som si precitat tie prispevky.Ak sa nieco docitam,mozno aj napisem vlastnu skusenost co som zazila.Nechcem to tu,to sa hodi viac tam.
Nikka,to s tym sexom trosku rozumiem.On je momentalne mozno v takej situacii,ze sa sice chce snazit byt mily,ale do sexu zatial nema chut.Moze ta mat rad,ale nie je to tak silne,aby sa mu burili hormony.Netlac na neho,aj ked je to tzazke pre mladu babu ako ty,ale maj trpezlivost.Ak by si moc tlacila,moze sa mu to uplne sprotivit alebo nuteny sex je horsi ako ziadny.Daj mu cas a porozpravajte sa co sa deje.Ja ked som to prezivala,tak mi manzel povedal,ze mi da casu kolko budem potrebovat.A to sme nemavali sex aj 3-4 mesiace.Uvidis co cas prinesie.

čoStym?Nikka

ahojte lásky moje... :D prepáčte, že som sa zas tak dlho neozvala...akosi nestíham a je ťažko sa dostať na internet... a brat bol teraz 2 týždne doma a keďže to je jeho pc aj internet, tak to sa tu ťažko dostanem, to si ledva emaily prečítam... :D fakt sorry, budem sa snažiť tu častešie chodiť... :)
vidím, že aj vy tu už nieste tak často a že ste rozmýšľali nad zrušením témy, ale si myslím, rovnako ako darika, že je to zbytočné. veď sa tu už poznáme a fakt nám tu nikto zbytočne nelezie a nechodí, lebo každý vie, že sme tu len my... :D Takže téma sa neruší... :D (ia ak by ste fakt strašne chceli.. :), čo dúfam, že nie).
Prácu som si ešte stále nenašla, posielam životopisy už pomaly všade, no nie vždy sa mi ozvú späť, tak som ešte stále v očakávaní, že čo a jak...
S priateľom chodím stále, dostáva sa to pomaly, ale isto do normálnu (až na ten sex... akože sorry, ale sa musím posťažovať... :) som bez sexu presne 44 dní :) no katastrofa... už som sa ho pýtala, že či má milenku, či sa mu už nepáčim, či čo, no on že nie, že nevie, čo mu je, že sa to už zmení, nemám sa báť, no HA HA HA... )
Teším sa na svadbu... šatky už mám, tak super...a dnes som si kúpila no nááááááááááádherný náramok na ruku... normálne sa teším z toho jak malé decko... :D