Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

ahojo nika...tak aspon naozaj "dovolenkujes" uzi si to a este si kratko doma tak sa nemusis stresovat za parcu aj ked viem ze uz onedlho ju bude treba...
a co si sa zase dozvedela o priatelovi?? a co si mu vravela ak nechces tu verejne mozes aj mail poslat..

darika si ok?????????

čoStym?Nikka

čaute moja zlaté kočky/priateľky... :D keď som si teraz čítala, čo ste mi tu za odkazy nechali, tak som sa skoro rozplakala, lebo vidím, že ste fakt kamošky, jak sa patrí... zas som sa tu síce dlhší čas neukázala, ale vy mi to nemáte za zlé... vždy na vás myslím a je mi fakt veľmi ľúto, že tu nemôžem byť tak často ako kedysi....stále si hľadám prácu, zatiaľ síce bez úspechu, no som doma ešte len 2. týždeň, tak si ešte užívam "voľno" a tvárim sa, že mám len dovolenku a do práce sa vrátim... :D chcem sa oblbnúť, zatiaľ sa mi to darí... :D S priateľom je to dosť od veci, teraz vie, že má poslednú šancu, som mu už všekto povedala, som nemala nervy a ten kamoš mi aj niečo povedal, čo ma šoklo, tak už bez žiadnych okolkov som na neho vybehla... (chudák, nechcela by som byť na jeho mieste... :D )... ospravedlňoval sa a blá, blá, blá...stále to isté dokola... žiadnu šancu už tomu nedávam, ale tak max. týždeň som ochotná čakať, ani o deň viac... mi povedal,že to mám nechať všetko na ňom teraz... no fajn...som zvedavá, ako to dopadne... :D ale úprimné, som normálne zmierená s rozchodom...v sobotu som bola na diske s tým kamošom, najprv len tak na kávu zavolal ma večer, tak sme išli, dali sme si po jednej čerešni :), sme sa rozkecali, a nakoniec sme skončili na diskotéke... super bolo... priateľ sa s ním nebaví, len na seba nadávajú a ja len počúvam a počúvam... :D sranda... :D
a vy ako? všimla som si, že darika má nejaké problémy...moja, neboj, len bojuj a všetko dopadne tak, ako má... ty si silná... :)
posielam vám veľké cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk... dúfam,že sa tu dostanem aj zajtra a pozajtra, a potom znova a znova... :D mám vás hrooooooooozne rada.... pá.... :D

sofia.sara

cauko dari....no mam pocit ze tvoj muz by ta len tak nechcel stratit a podla tej jeho reakcie by sa asi nepokusal o to koledovat si. ale ktovie...chlapi dokazu narozpravat hocico, a niekedy nerozmyslaju hned teda nieco sa stane a az potom im dojdu mozne nasledky...ved uvidis ako co ked sa riadne porozpravate..
dnes je strana horucava asi si isla s detvakmi na to kupko ja by som tiez hned isla kamoska ma vcera aj volala, ale momentalne uz na to nemam cas aby som stravila den akoze nic nerobenim...tak sedim doma zavreta a ucim sa..no hroza v taky horuci den..

darika

Ahoj Sofi.My sme sedeli do noci vonku na zahrade a vecer chcel veci rozoberat,ale ja som nemala chut.Bola som unavena,len som mu povcedala,ze mu neverim,pretoze vela veci mi nesedi a on,ze mu je luto,ze mu neverim,ze preco by mal robit hluposti,ked je teraz stastny a uz raz sa popalil.On cosi recnil a ja som zaspala,takze ani neviem co hovoril.Dnes musim zacat ja.
Dobre,ze si sa zabavila.Niekedy to dobre padne len tak posediet.Je krasne a ja by som isla niekde na kupko.Najradsej do Teplic do termal parku,ale bez auta?Skusim zavolat kamaratovi,ci nepozicia auto.

sofia.sara

ahoj dari....ja som prisla uz z vonku.celkom fajn mi to padlo..dufam ze je u teba vsetko ok v ramci moznosti..

sofia.sara

dari idem von sa preluftovat potom daj vediet ako dopadol rozhovor budem na teba mysliet....dufam ze je to len nejaky plany poplach....aj ked...no ktovie...pa

darika

Sak aj ja som nad nou rozmyslala.Vraj ju nasiel v autobuse.A mohol ju rano ked vsetci spali schovat hocikde.Sestra ma v dome dole este 3 izby,namiesto pivnice.To su take pod zemou.Tam nechodi absolutne nikto.Preco by to vyniesol hore a povedal,ze nasiel,ked by ju aj tak musel vratit majitelke.To mne vrta v hlave.

sofia.sara

dari ale mne neda ta mikina....lebo zase keby bola v tom nejaka zena myslis ze by riskoval a doniesol cudziu zensku vec domov ako nic??...ved ju mohol niekde nechat.alebo ja neviem a za kade by ju vlastne doniesol..

darika

Mna vnutorny hlas nikdy nesklamal,vzdy som vycitila,ked bol problem.Teraz ale nemam nijaky tusak.Tak bud je to naozaj vela nahod ale nic sa nedeje,alebo moj vnutorny hlas uz starne a nevladze.Takze sa musim spoliehat na vlastny rozum.

sofia.sara

dari budes mudrejsia ked to s nim prberies a ako pises kludne nanho...aby to hned nevyzeralo ako bububu...inak to ta obdivujem ze vidis na nom ked klame..ja som tiez taka ze vycitim dost veci ale takym stylom ,ze neviem ci mi niekto klame alebo nie..ale ked mi niektore veci nesedia alebo ma hryzu vnutorne a postupne sama prichadzam na niektore veci..ale to dost casto neskoro...a potom si uvedomim ze som mala pocuvat moj vnutorny hlas...no a som sa rozpisala lebo som vlastne chcela k tomu ze vidis ked klame ..to ja by som na svojom stopro nezbadala..lebo moj je taka maska:)v dobrom aj myslene..ale zase mi sme spolu ooovela kratsie...