Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

no a prave toto by si nemala dopustit..myslim si uz teraz ze to tak bolo vzdy..mala si nieco na srdci nieco a ti nezdalo co sa jeho tyka ale vzdy ta uchlacholil ..neviem presne co ti to narozpraval to si asi iba sway pisala v maily co to ma za problemy ale asi mu to tak dost vyvhovovalo ako vyhovorka preco je prave teraz taky a taky...len sa nikka nenechaj prosim ta zase oblbnut nejakymi recami viem lahko sa mi to pise lebo je to ine uz na zivo z oci do oci a ak vie byt resvedcivy ani sa ti necudujem ze "odpustis" ale nemala by si...uz sa to taha prilis dlho na to aby to bol nejaky skrat zase...

čoStým?Nikka

viem, že tá istota tu nie je, toho som si vedomá, ale všetko to tak vypadá... Neviem čo mám robiť. Viem, že keď sa stretneme, tak on mi "prehovorí do duše" a bude sa ospravedlňovať, ja ostanem na mäkko, a udobríme sa a všetko sa bude opakovať, zas a znova...

sofia.sara

no ten tvoj priatel asi nie je taky svatuskar ako si ho uplne v prvom prispevku od teba opisala...lebo toto seriozny chalan podla mna nespravi..len horsie je ze v dnesnom svete sa uz naozaj asi neda verit nikomu a nicomu aspon mne to tak uz zacina pripadat...aj ked citam ine pribehy tu...az mi je z toho niekedy na zle...no nic nikka mala by si sa s nim dnes poriadne porozpravat a OTVORENE ziadat od neho nech hovori PRAVDU hadam nie je taky slaboh ze este aj teraz bude klamat ked je dost veci odhalenych..aj ked este stale to nie je istota ze je to takto, ako ste si to pospajali...

čoStým?Nikka

a to že chodí k nej spať, sme si už len my dvaja pospájali... Mne priateľ hovorí, že všetko je ok a tak a kamošovi predvčerom hovoril, že je to také všelijaké, že nie veľmi ok... tak ako o čo ide?

čoStým?Nikka

ja som tiež bola v šoku... A on je taký, že si dosť priateľov vyberá, lebo on nemá veľa kamošov. Všetko to smeruje k tomu, že je s ňou... neviem čo si mám myslieť... A s tým kamošom som kecala riadne, hej, sa ospravedlnil, že on to nehovoril tak, že ho navádzal, že ma má nechať, ale že keď chce také veci mi robiť, tak nech sa radčej so mnou rozíjde, že babu si nájde hocikde... ako v tom slova zmysle... A priateľ povedal kamošovi, že sa na neho hnevám, a blá blá blá. to jak keby chcel, žeby sme sa spolu už nebavili.

sofia.sara

no ja budem priama ale ak to chodi prespavat k svojej ex pochybujem ze sa nic nestalo estenajma ak ona je taka potvora...3 krat za tyzden je vela...a to ze tam nema kamarata a chcel ti to zatajit..ach jaj...no budem na teba mysliet o 15..

sofia.sara

boze nikkus...tak to je des...a myslis teda ze zase chodi za ex? ale to je hrozne..co ho stale k nej taha ak je to pravda...a este takto..vlastne ak to je pravda tak ta klamal..je to divne som v miernom soku ze az takto daleko to zaslo..a s tym kamaratom si sa normalne bavila? aj ked si vedela co hovoril?

čoStým?Nikka

proste je to svinstvo od neho, lebo to vyzerá tak, že on chodí momentálne k nej spať, abo čo... Nikdy mi nespomínal žiadneho kamoša v tom meste a odrazu z dňa na deň si tam nájde takého dobrého kamoša, že u neho z týždeň spí 3x? A mne ani nepovedal, že ide spať do kamoša, prečo mi to chcel zatajiť? On si zo mňa robí srandu asi, ja neviem...

sway

Neviem akeho cloveka neznasa..Nuz Nikka asi zas nieco riesi s tou byvalkou a mozno sa nedali spat do kopy,len vie,ze si na nu alergicka,tak ti to nechcel povedat.Kazdopadne klamal a to dost zle:-((

čoStým?Nikka

ahojte... tak fajn, téma sa rušiť nebude, ale každý tu povinne musí písať, že ako sa má... :D
a čo sa stalo??? jááj, to je také komplikované... bola som s tým kamošom a len tak sme kecali a sme sa dostali k víkendu, on sa ma pýtal, že či bol u mňa priateľ, alebo či sme išli niekam... ja že nie... on taký prekvapený ostal. Bo mi povedal, že on v sobotu bol u neho, ale okolo štvrtej - piatej odišiel a zisťoval si nejaký spoj (vlak alebo bus), tak si myslel, že ide za mnou. A mne priateľ povedal, že bol do večera u toho kamoša a že ešte večer zašiel do kamoša nejakého a tam aj prespal nakoniec. Lenže potom načo si zisťoval spoje, prečo mi klamal, že bol do večera u neho,a tomu kamošovi povedal, že musí ísť niekam. A večer sme spolu ani netelefonovali, lebo len mi napísal smsku, že ide spať, lebo je unavený, to bolo večer o desiatej, čo on tak skoro nikdy nechodí spať. A v nedeľu mi volal, že je v 2.meste, a ide domov, tak som ho volala, že nech zájde, lebo to má cestou, a sa začal vykrúcať, že je blbo oblečený, že je unavený, že veď sa stretneme v pond. A ešte mi hovoril, že predchvíľou mu kamoška jedna volala, lebo nevie, čo má robiť, že niekto jej búcha do dverí, a že brat nieje doma a ona tam je sama. To sa preriekol, lebo to presne sedí na tú jeho slávnu ex, lebo ona býva v dome iba s bratom. V pond.sme sa nestreli, lebo on musel ísť zas do toho 2.mesta (kde zhodou okolností býva jeho ex). V ut. len za mnou do práce zašiel na 1 hod., večer sme sa dohodli, že sa stretneme (ako včera), no on sa mi neozval, som mu volala o pol jednej, on sa ozval až večer o 7, ale som nedvihla, bo som mala nervy, potom som sa mu snažila zavolať, ale vkuse mal vypnutý mobil. Raz mi už prišla sms, že je dostupný, tak som asi o 1 min.nato zavolala späť a zas bol vypnutý. Tak som urobila neviniatko zo seba a volala jeho otcovi (nevlastnému), s ním mám dobrý vzťah, aby som zistila, že kde je.Tak som mu tak milo povedala, že nech mu povie, že má vypn.mobil, že sa mu nemôžem dovolať, a on povedal, že on doma nieje...A som sa spýtala, že kedy príde, a on mi povedal, že až zajtra(akože dnes)že on išiel zas do toho mesta a že tam aj bude spať. Super. Išla som sa dole a vypila naraz asi pol pohára slivky (proste som musela, nervy). Asi o pol 12 mi môj drahý priateľ zavolal, a akože všetko ok... no ja som sa nedala a už som spustila, ta on stále len, že sa zajtra stretneme a pokecáme. Tak to som zvedavá.Sme dohodnutí na 15,00 tak na mňa dnes myslite. :) Jáj, som sa rozpísala... A ešte mi povedal, že sa správam jak ten človek, ktorého neznáša. Toho človeka poznám (z jeho rozprávania) a fakt viem, že ako hrozne ho neznáša, lebo mu len robí peklo... No coment...