Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Tak ja som este styale tu a ideme asi za 2-3 hodky,tak som zase dosla na kuky.
Bon-to som v soku.Co sa to deje?A nie je to len nejakou hadkou?Mozno len prehrmela burka a zase bude dobre.Niekedy si do paroma myslime,ze uz sa viac neda ist dalej a ked to najhorsie prejde,tak je zase dobre.My sme mali dnes tiez dobry den.Isli sme zaviest moju starku ku jej svagrinej,lebo berieme aj mamu so sestrou,jej sestrou,tak aby mala starka kde byt a cestou tam som sa s manzelom tak pohadala,ze som za jazdy vystupila z auta,musel sliapnut na pedal,skoro sme dalsie auto rozbili a ja som sa rozhodla,ze idem nazad a zacala stopovat na ceste.V aute aj moja mama,tak sa na mna len pozerali.Vysli z auta,zapalili si cigaretu a cakali kym sa ukludnim.Nik mi nezastavil,tak som sa vratila do auta a isli sme dalej.To je asi ta cestovna depresia a teraz sa na tom smejeme.Tak sa to snad aj vam otrasie.

sofia.sara

ahojte baby
no ja som bola vcera na tom kupku, bolo fajne a dnes uz bury ale vecer by som isla sa bavit..uz som sa aj s priatelom "udobrila" teda on si mna udobril aj ked to nic take nebolo...
bon COOOOOOOOOO?????????????? to nemyslis vazne a to co tak zrazu?????????teda aspon sa mi zda ze zrazu? tak to je des..nika bon...

bon

Ahojte baby, ja len tolko, ze nemam pc, tak len tosom chcela, ze asi sa rozchadzam s priatelom, takze som na tom totalne na hovno..........., precitam si vas, az mi ho opravia..-inak som v kuse v praci, takze nemam cas ani na spanie, nejem, nespim, som ako mrtvola, no neviem co bude........tak zatialpaaaa

darika

Ahojte kocky.Som tu zase len jednym ockom,ale vsetko som citala,takze som v obraze.A ma to mozno aj mrzi,ze som citala,lebo Nikka asi vedela,preco zaklada tuto temu.My sme sa len viezli,ale bolo vidno a aj stale je,ze mala si ozaj dovod ju zakladat.
Nikka,ak to teraz tak citis,ze je mozno pravy cas,urob to radsej ty,nech si na koni,akoby mal este byt on,ze sa on s tebou rozisiel.Takto sa ukazes ty ako ta,ktora to talej tahat nechcela.Bude to menej boliet.Ked ti to povie on,budes o to viac smutna,lebo uz budes vediet na 100 %,ze ta nechce.Takto si povies ty,ze si to nechcela takto.A cim skor,tym lepsie.Zase moze zahrat na teba ocka,ty to odlozis a zase sa budes trapit.Nikka,chlapy vedia citovo velmi ublizit,ale v kazdom vztahu je jeden,kto lubi viac.V tomto pripade si to ty a musis len verit,ze pride vztah,kedy si naozaj bude niekto tvoju lasku chranit.Neboj sa toho.Mne je to naozaj luto,aj ked ja som bola vzdy posledna,ktora ta drzala,ale vidis,ze som to tak videla od sameho zaciatku.Ja som uz stara koza (bez vrasok) hi hi hi,ale vidis,ze ako raz Sway napisala,kazdy zazivame vsetko rovnako,len s casovym odstupom.Joooj,ja ti vlastne zavidim.A o to krajsie bude tvoje zalubenie neskor.Neboj,bude dobre.Ja tu uz nebudem par dni,tak len dufam,ze sa tomu potom moc nepoddas.Ak sa predsa rozhodnes,hlavne mu to nepovedz so slzami v ociach.Bud hrda na to,co prave hovoris,chlapom to potom trosku pohne,aj ked by ta nemal zlomit.Nikka,moc moc drzim palce,vratim sa a hned sa ozvem.
Baby,snazte sa pisat len pozitivne veci.Mna to vie vzdy potesit,ked nemate problemy.Aj to pokaslane auto.Kaslem nan.Su to len plechy,nam sa nic nestalo,najvacsie stresy opadli a teraz sa tesim na dovolenku.Vzdy je dovod na nieco sa tesit.Ked len z novych siat.Baby moje,ja sa lucim,ozvem sa a davajte si pozor na chlapov.Su to pliagy,ale bez nich je tiez tazko.Prideme na to,az ked ich nemame.Pa pa.Mam vas rada.

čoStým?Nikka

no teraz viem, žeby som si ho s priateľom nepozrela... som o tom presvedčená... je dosť krutý, chápeš...
dobre, nachvíľu sa odmlčím, idem papať... :D

sway

No hej,je to zvalstny film.Aj ked podla mna velmi pekny,preto som ti pisala,ze radsej si ho najprv pozri sama a potom zvaz,ci je dobre ho pozriet aj s priatelom..

čoStým?Nikka

áno, ja viem....a určite budem informovať, to hej... Aj ja tiež dúfam, že ma to veľmi nezoberie. Vieš, odkedy vie isté info (veď ty vieš), tak sa veľmi zmenil... a takto to ísť ďalej nemôže...buď sa prepne naspäť na toho super bláznivého chalana, alebo...

sway

Nikka,nech je ako chce,ver mi,ze je to tak spravne:-)A drzim ti palce aby ta to velmi nezobralo,ak naozaj dojde na rozchod.Urcite napis ako sa citis..Ono to casto pomaha - sa vyrozpravat.