Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStym?Nikka

ahojkte kočky.... :D
jééj, darika, tak to sa teším s tebou, fakt.... že ste vyhrali... :D a čo to za masku vlasnte on mal, hm? :)

darika

ee,praca nic,ale ak pockam do noveho roku,tak od januara by z toho mohlo nieco byt.Snad.A nocne som ja robievala vlastne skoro vzdy,kazde moje zamestnanie byvalo o nocnych.A som si na to aj zvykla.No,ja som asi nocny vtak.A aj to co mozno budem robit ak to vyjde,bude o nocnych.

bon

no to neviem neviem :, a milovala nocne? ja som tak pracovala asi 2 tyzdne na brigade, a som myslela ze umrem na tej nocnej, nic pre mna :D, ja radsej 16 hodin denne na nohach, ale o takej 2 uz spat :D,ale zase rada sa v noci ucim, to kolkokrat do rana do 4....a praca stale nic? nedari sa, ci uz anio nehladas?

darika

ahoj Bon
tak daj typ ako ti to poslem,alebo prepnem na teba.Alebo by som ja mozno mohla aj viac spavat.Ale no z coho uz len ja mam byt unavena?Ved ja by som si ani nezasluzila spat viac ako 4 hod.Keby som tak mohla v noci pracovat.Vzdy som milovala nocne.

bon

ahojte, tak ja mam akysi debilny den dnes......., darika, tak to je super potom ze sa ti podarilo prejst bez ujmy :DD.no pocuvaj pozicaj to svoje malo spanie, mne by sa to tak zislo, ja potrebujem zase spat aspon 8 hodin, inak som ako omacka, a nie a nie sa prestavit......

darika

Ahoj.Tak som tu uz davno a chcela som len pochvalit.Auto preslo skusku bez problemov a dokonca som stihla v skole aj halloween party.Moje dieta vyhralo najlepsiu masku.Po 3 roky mi stale chodil domov,ze ved nevadi,ked on nevyhral,ze jemu sa aj ta jeho maska pacila.A tak som si min rok povedala,ze ked vlastne on nie je zavistlivec a vlastne sa uspokoji,tak som mu min rok slubila,ze na dalsi rok vyhra.A tak sa aj stalo.Boze,eky bol stastny.Baby,to je neskutocny pocit,ked sa vase dieta tesi z toho,ze tentoraz je najlepsi.Vie aj prehravat,ale z vyhry sa tesi neskutocne.Ved je to jeho posledny Halloween,tak nech si ho zapamata.Skoda,ze to u nas doma nemame.

darika

Ahojte.tak vy si vsetky spinkate a ja zase plavam na nete.Ja posl dobu spim 4-4 hodiny.Neviem preco,ale nemozem spat.Vypnem tv,lap top a prehadzujem sa este dalsie 2 hodiny.Medzitym ked uz zacnem driemat,tak ma zobudi bud moj syn,ktory rozprava zo sna,alebo pes,ktory zo sna bafka.On nesteka ale robi lenive baf.Zajtra idem autom na technicku kontrolu,tak som nervozna,ci mi nieco nenajdu.Na mna sa vzdy nieco nalepi,ked ide o platenie.No,a ten psisko asi spadol zo schodov zo sna.Aky hlupy.Nejaky rachot tam bol.Ani tam nejdem.Sa bojim vychadzat z izby ked sme sami.Tak zatial pa pa.

čoStym?Nikka

ahojte kočky... :D
ahoj sway...tak ta si sa tu už fakt dlho neukázala, tak som rada, že si prišla... no, netrápi, ako netrápi, ale nič také extra hrozné... :) akurát tá práca, no čo už.... a ako sa máš ty? :)