Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Ahoj bon,to mas super program:-))Len aby si nemala este na druhy den promile,ked bude ten pohreb - to by nemuselo dobre dopadnut:-D

bon

Ahjte baby, tak ja som momentalne doma, tak sa ukludnujem, vcera som stravila pol dna v zahrade, tak dobre mi to padlo....., potom som bola s priatelom pri telke a vecer s kamoskou na prechadzke, tak ma to tak ukludnilo...., dnes tu mam bratranca maleho, tak s nim idem o chvilu na ihrisko, je ako certik, tak to bude sranda :D, poobede asi zase do zahrady, a kupat sa v bazene a vecer sa idem ochlastat :DD, uz to potrebujem ako sol....., a zajtra je pohreb, dedkov brat umrel, tak budem asi na deti davat pozor........tak ich lutujem vsetkyh, bol to velmi dobry clovek......

sway

Pozri ja som so svojim byvalym nebola stastna,sme sa ku koncu vela hadali.A nakoniec to ukoncil on.Ja som dlho bola z toho nestastna,pretoze som s nim travila chvile kazdy den a zrazu bolo prazdno.Nemala som co robit atd.Az casom som si uvedomila,ze asi nebol ten pravy,ked to tak dopadlo a ten pocit,ze mi chyba bol cisto zvyk.Takze ak ti nechyba nemusi to byt hned zle,koniec koncov vies,ze sa vrati,to moze znamenat,ze akurat na nho niesi az tak naviazana.

sway

Ja sa nevazim vobec:-)Ja som sa vazila,ked som mala viac kil,vtedy to malo vyznam,ale takto,ked v zasade vylepsujem postavu mi uz ide iba o to ako to vyzera.Ale urcite som schudla,lebo uz su mi aj tie 36tky gate volne..
Tak to sa mas,ze ti nechyba.Mne keby na tak dlho priatel odisiel,by som nevedela co robit.To je strasny zvyk.

čoStým?Nikka

no ja by som tak ráno fakt nemohla... :D a už si aj niečo schudla? ja som sa rozhodla, že sa budem vážiť len 1 za týždeň, aby som zbytočne depky nemala... teraz som sa síce už 2 týždne nevážila, ale cítim na oblečení, že som niečo schudla... ale ešte sa nechcem vážiť... :D
a či mi chýba? tak ja ani neviem... beriem to tak úplne normálne, až sa čudujem... ale možno je to len tým, že je preč ešte len od utorka...

sway

Ahoj druha:-)
Nikka hej hej chce,ja som ranne vtaca,ved aj cez vikend tu strasievam uz o pol 7:-DMne je rano najlepsie,aj dnes som bola,ja sa zase poobede nevytrepem..Tak si happy,ze ti volal?:-)Chyba ti?ci tak normalne?:-P

čoStým?Nikka

ahojky, ahojky... :D no ako pozerám, tak včera som tu bola len ja a sway? kde ste všetky???
sway a to sa ti chce tak skoro ráno chodiť do fitka? :) ja by som sa ráno asi nepremohla... :D a včera mi priateľ volal... ale len tak na minútku...ale volal... :D

sway

Ja som bola rano vo fitku,tak az o 5tej,ale nevadi mi to:-))A sa tesis domov,ked nebudes s priatelom?Ci zbehnes za kamoskami?