Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStým?Nikka

no hej, buď prospeje, alebo nie a nakoniec budem ja tá, ktorá ho nechá... neviem... no som zvedavá, že jak to on prežíva teraz toto naše odlúčenie...

sway

Boli ste spolu kratko a na zaciatku to byva vzdy najintenzivnejsie,preto si sa tak branila rozchodu a bojovala si..Nejak si presla do pasivneho stadia,ako ja.Tak snad ta pauza prospeje:-)

čoStým?Nikka

no už som porobila... :D s priateľom si len prezváňame, nič viac... Jáj, včera večer som tak intenzívne nad ním premýšľala... že či mi chýba a tak... ani sama neviem... možno mi ani nechýba on, ako láska... bojím sa, že mi nechýba a že ho neľúbim tak, ako som si myslela... darika mala pravdu...

sway

Ty si teda pracant,horsie ako ja:-))Aj ked,ja nic neflakam a napriek tomu mam cas na blbosti.Tak porob a ohlas sa:-)S priatelom komunikujete?

čoStým?Nikka

no ahoj sway... ja leto proste nenávidím... fuj... :D
joj, tak ma bolia prsty na rukách... už nevládzem písať normálne... som hrala jednu hru na facebooku... som urobila svoj rekord, sa tam píšu slová, a postupne sa to zrýchľuje... a hrám to už od rána, od pol 7... robota na stole...ach jáj.... som závisláčka.... ale už musím ísť aj robiť... :)

sway

Ahojte druha ako vzdy:-))
Nikka nemas rada leto?Ja ho mam rada asi najviac zo vsetkych obdobi,ale vcera som riadne do nitky zmokla..som vyzerala jak po sutazi miss mokre tricko:-))
bon,pusti si daky film.Ja som sa spoznala s takym bollywoodskym hercom,Aamir Khan sa volal a on mi vtedy este rozpraval ake je to hrozne v Indii,ze tam ked je take dieta ,co ma hoci aj dislexiu alebo nejaku poruchu s ucenim bezne znamu v Europe,ze tam to nepoznaju ani ucitelia a je automaticky sikanovane.Tak vtedy planoval o tom natocit film,myslim,ze uz vysiel.On hra ucitela,co tomu dietatu porozumel.Skus si to pozriet,moze to byt pekny film,ale ja som to nevidela,ja indicke filmy nemusim,trvaju 3 hodiny a to ma nebavi:-))Ale ked ta tato tematika zaujima,mozno sa ti bude pacit.

čoStým?Nikka

ahoooj... tak som zas prvá... :D fuj, dnes to vyzerá opäť tak, že bude hnusne horúco... nemám rada leto... už by sa mohlo skončiť...