Priatel nema zaujem o dieta

Príspevok v téme: Priatel nema zaujem o dieta
slniecko10

ahojte potrebovala by som radu.Mam 25 rokov a priatel 26 rokov. Ja by som rada mala uz aj dieta. Momentalne nepracujem od marca.. co by bolo aj vyhodne z jednej strany. Nechce otom ani pocut. Peniaze myslim niesu problemom lebo ja som zarabala doteraz velmi dobre dost som si nasetrila a mame aj svoj byt. On robi tiez.. Nechapem to vobec stále len neskor neskor.. Mam aj Brata maleho mam 8 rokov odmala ho vychovavam ja takze viem co je to mat dieta.. Velmi tuzim aj po svojom dietati..

preslniecko

slniecko my sme sa veeelmi milovali a toto nas rozdelilo :-(( viem mozno som tlacila no boli sme priliz rozdielni v tomto .... a zabezpeceni sme boli teda urcite az moc :-))

slniecko10

mam vsetko nastudovane prezrete..citam vsetky clanky o detoch.. chodim aj na stránku modrykonik.sk on nato len ci ma to bavi cumiet na druhy baby a ich brucha..

slniecko10

niekedy ked sa povadime kvoli tomu tak mu vykricim ako by som si priala niekoho kto by chcel tak ako ja.. Velmi milujem svojho priatela.. len keby by splnil moju tuzbu...

preslniecko

ja preesne viem o com pises :-(... Ja som tuzila od 20 a vedel o tom a aj on povedal ze ok ze tak 24-25 no a nic... mam v sebe hrozny blok a boli ma pozriet na deti..

slniecko10

práve preto toto aj pisem skrátka neviem ci to dopadne dobre..mame pekny vztah... no velmi by som chcela... juj tak by som sa tesila.. kazdy mesiac dufam, ze nejaka nehoda sa stane ale nic!! mam nervy ked vidim ine ze su tehotne.. nikdy som nezavidela ale teraz zavidim strasne!!

PRESLNIECKO

uz tu vidis ako odlisne reagujete...Prajem vam vela lasky a stastia no neustupuj...neprajem nikomu potom ten stav...

klarka12

u nas to je prave uplne naopak- moj priatel by na dieta pristupil hned a s radostou, dokonca mi to uz aj navrhol a to ma len 23, ale zas sa to vidi priskoro mne...

PRESLNIECKO

ja som tiez mala manzela a nechcel dieta stale neskor, neskor tak som cakala az po 10 rokoch nas vztah stroskotal ze on nechce sa viazat mala som vtedy 28... nikdy si neodpustim ze som to dieta nemala skor - zena po 30tke nema tolko energie mat prve dieta ... drzim palce

zjuzjika

ja ti nevravim aby si to robila naschval a za jeho chrbtom, vyjadrila som len svoj osobny nazor ze by som to nikdy tak neurobila.... no vies neostava ti nic ine len sa s nim o tom ase porozpravat a povedat mu, preco po dietati tak tuzis...povvedz mu klady, mate kde byvat, peniaze, on pracuje, ste zabezpeceni, tak ze nie je dovod cakat... a ten tvoj brat on byva s vami?

slniecko10

naschval to nikdy neurobim!! nikdy.. ja som taka smutna ...o chvilku mam 26 nechcem mat dieta tak neskoro.. ako ho prehovorit..na vlastne dieta.. meme chlapca 8 rocneho ktory je moj brat staram sa o neho lebo.. /to je na dlho a inu temu/ ..