Sex s Hak

tea

Ak zacnes brat HAK hned prvy den menstruacie, tak je ucinna od prveho dna a nie az po 7 dnoch. Po 7 dnoch su plne ucinne len ak ich neberies od prveho dna alebo beries antibiotika.

ali

To naozaj neviem celkom presne, ale 7 dni by malo byt urcite dostatocne vela. Myslim si to preto, ze ajked zacnes brat HAKtak su po 7 dnoch ucinne. Tiez neviem presne ci sa to vztahuje na vsetky antibiotika, ale radsej neriskuj :o)

ali

ja som brala HAK asi 2 roky a nikdy sm sa nechranila inak, tehotna zatial niesom :o) Moj partner sa vzdy urobil dnu. Ale ak budes brat antibiotika tak radsej pouzi aj kondom

alfa

HAK je najucinnejsi, je dokazane, ze ak ho beries spravne, moznost otehotnenia s nim je najmensia. od toho bezpecnejsi je len acylpirin medzi kolena

klingo

ja s tym nemam vobec skusenosti ale ak je istota 99% tak je to podla mna dost malo, plus treba ratat s tym ze je to iba statistika

ninuska

ja neviem ja proste musim mat neskutocnu istotu,moze sa stat hocico vselijake lieky vplyvaju na hak proste musim si byt ista a aj priatelovi sa to zide ze nebude az tak skoro...