vaginalna pliesen

Príspevok v téme: vaginalna pliesen
elis

Ahojte,dnes som bola u gynekologicky s problemami ako vytok a svrbenie.Po vysetreni mi povedala ze je to pliesen a predpisala mi krem aj s tabletkami CANDIBENE.Chcela by som vas spytat,ze ci aj moj priatel moze mat toto ochorenie a ci je nutne aby sa preliecil aj on zaroven so mnou. Alebo ak sa priatel nepreleci, ci to mozem znovu dostat od neho. A este jedna otazka, moze sa priatel preliecit volne predajnym kremom CANDIBENE alebo je potrebny iny liek, resp. je potrebne vysetrenie u odbornika? Dakujem

n/a

chcela by som poprisi o radu....ked mam kvasinkove ochorenie tak to dostava hned aj moj partner?a ako sa ma on liecit ked to uz ma?alebo akeho doktora by mal navstivit?a ako dlho nemozme mat pohlavny styk?DAKUJEM uz vopred...

elis

ahoj caramelka,dakujem pekne..uz si na tom lepsie?..ja sa uz s kremom nenatieram taky mesiac,myslim ze mi to uz zmizlo..mozem sa mi to este vratit?

caramelka

Ahoj elis. Takze jednoznacne sa musi liecit aj partner.V Viem to, pretoze ja tym prechadzam teraz a aj 2 gynekologovia sa zhodli na tom, ze sa musi liecit aj partner. Ja som brala tabletky FLUCO SANDOZ 150 mg, su tam 2 tabletky, a partner mal tiez 2 tabletky. Tiez sa natieram kremom GYNO PEVARYL 50 a zatial to pomaha.Partner sa zasa natiera s mastou CANDIBENE.
Ale ja som na tom horsie, ja to mam aj na tele. Jedna kozna lekarka mi dala tabletky, na ktore som vsak bola alergicka, a puder. Vsetko to bolo nanic, trapila som sa asi 3 mesiace. Vobec to nezabralo. Az som na stranke www.babetko.sk nasla clanok o tom, ze jedine LAMISIL pomaha. Je to pravda, vdaka tomu clanku som na tom lepsie, uz toho na tele mam podstatne menej a velmi dufam, ze sa z toho vyliecim a uz to nikdy v zivote nedostanem. Avsak nebolo by zle zistit, z coho som to dostala. Trapi ma to a velmi. Drzim ti palce, aby si nasla to, co ti naozaj pomoze.PA

karkulka

Priatel to ochorenie moze mat, ked ste spolu spali bez kondomu..moje nekonecne problemy s kvasinkami pramenili zo sexu bez kondomu takze som usudila ze to na mna opakovane prenasal chlap..takze preliecenie nieje na skodu ..priatel by mohol pouzit volne predajny canesten,ale neviem ci na celkove preliecenie by nebola vhodna aj jednorazova systematicka liecba t.j.antimykotikum do pusy ktore ale nieje bez predpisu ;)