Priberanie z antikoncepcie

Príspevok v téme: Priberanie z antikoncepcie
17kika17

mam problem taky ze som tento mesiac nasadila antikoncepciu. predtym som este ziadnu nebrala. doktor ma upozornil ze z nej mozem trosku take 2,3 kila pribrat a ze budem mat cudne chute. ale vraj sa mam snazit odolat. co sa aj snazim ale je to skutocne tazke odolat. v poslednych dnoch sa len neustale prejedam a prejedam, uz som aj kilo pribrala a je mi zle na zaludku ako nnie velmi llen sa citim plna a ja aj tak jem a pootm ma boli brusko. stalo sa to aj vam ked ste nasadili prvy krat hak? ako to mam zvladnut? a neprejedat sa? prosim poradte lebo uz som zafala. v poslednom case nemyslim na nic ine ako na jedlo.

EMA132

podla mna ti nesadla a mala by si ju zmenit...si myslim..ja som brala rok lyndinette 20 - nizkohormonalna antikoncepcia a nepribrala som ani kilo... no potom som presla na lyndinette 30 a pribrala som 5 kil:)

zjuzjika

ja tiez... brala som ju na zaciatku asi tri roky a teraz zase asi 5 mesiacov a medzitym som vyskusala dve ine...

17kika17

tak sranda, nechapem potom tomu ale u kazdeho je to asi ine. ako ja som sa prejedala aj pred tym ale teraz amnoho viac

zjuzjika

ja som brala uz 3 druhy antiky ale skutocne ani u jednej sa mi to nestalo...dokonca som teraz schudla este 3kg...ale som jak kostrnka

17kika17

tak ti fajne ale tak vidis u mna sa to vyskytlo ale mam slabu volu. asi by som mala viac mysliet na ucenie ako jedenie :D

zjuzjika

ja osobne taku skusenost nemam, nic take sa u mna nedialo, ked som zacala brat prvu antiku, tak som fungovala ako predtym,ziadne chute, prejedanie, priberanie, nic...