mamin priatel

edcba

Pocuvaj, povedz mu dorazne :Uz som ta PROSIL aby si ma nechytal za zadok, nie som BUZERANT, rozumies???!!! Este raz to spravis, tak sa poradim s mamou, ci je to NORMALNE, som zvedavy, co na to povie!
Mame to povedz s takym preslovom, ze :Mami, musim ti nieco povedat, je to hrozne blbe, ale uz neviem, co si mam mysliet. Jano ma stale chyta za zadok, hoci som mu povedal, ze si to neprajem. Ked mu poviem, nech to nerobi, tak ma ignoruje. mohla by si mu, prosim, dohovorit ty?

Neboj sa, ved je to tvoja mama, preboha! Mne by bolo luto, keby moje deti mali problemy a hanbili by sa mi o nich povedat. NIC nie je blbe medzi mamou a deckom. A mam viac rokov ako ten chumaj, ver mi...

kajka7

áno viem že si chalan,pomýlila som sa,a ten chlpáč je dost mladý na uchyláka, povedz mu to na rovinu,že si to neželáš aby ta oblapával.

kajka7

moja verím,že je to nepríjemné,ale niečo urobit musíš,a mamina musí stát za tebou,,a kolko má ten chlpáč rokov ked sa nevie chovat?povedz mu,nech ta tlapká trochu vyššie,lebo si o nom pomysliš niečo iné a snád to pochopí že narážaš na jeho s.zameranie,....ja sa mu divím,že sa nehanbí.........

qweasdyxc

no jo jo chapem uz je po vecernicku viem heh ........... ale tak ako s mamou mame celkom normalny vztah ale ne taky aby som s nou kecal o takichto veciach ...hmm bolo by to trapne a asi by si myslela ze mi dlabe ... a ona celkovo nema rada ked nadavam na jej priatela tak by asi nebola nadsena

kajka7

viem,že je to blbé,reto som ti písala,že podla toho aký mate s maminou vztah,ja by som mu povedala,že je mi to nepríjemné a ak neprestane oznámim to mame....mamine by som to povedala vo vhodnej situácii,,,,ak mate dobrý vztah nemala by sa na teba nahnevat,ale začat si svojho priatela viac všímat a tým zabránit aj niečomu horšiemu.............ked maš 15r. umyt zuby a spat už je vela hodín

qweasdyxc

hm no ja som mu uz viac menej parkrat povedal ze ma prestat ale ze by to malo nejaky efekt ... a hm mame to hovorit nechcem ..je to blbee

kajka7

nie je to normalne,povedz mu to,že ti to je nepríjemné,ak neprestane pohovor si s maminou,podla toho aký máte vztah