kecanie

zjuzjika

akze nehnevaj sa ale my sme tu partia ktora si puse uz dlhsiu dobu a vsetky sme registrovane tak ma prosim ta ty nepoucaj co je dobre a co zle...kazdy sa moze registrovat a ked mas s tam problemy taqk napis adminovi.... to moj jproblem nie je...

whee_ee

klasicka, neohovarame, ved si to citas:).. a ja nemam za potreby robit rozbroje, ale my vieme , preco je ta tema zalozena a vieme aj preco je len pre zaregistrovanych:)) takze tak, ak mas problem, tak sa zaregistruj... ak mas problem s registraciou, obrat sa na adminov... co je na tom ze je pre registrovanych??... proste niektori ktori nie je regnuti vypisuju do tem voloviny, provokuju a tak dalej, a registracia je zadarmo, tak neviem co riesis, nikto ti nekaze ostat "Sedou myskou"..

klasicka

ja neprovokujem, skor ona ked si zalozi temu len pre zar. a nezareg. tam nemozu nic napisat. a este ma aj tam ohovarate aby som sa nemohla branit. a mne idete nieco vycitat? ako fakt pod uroven.

whee_ee

klasicka, no ved fajn... ale mohla si si nieco sama vymysliet a nie kopirovat text a provokovat, nemyslis? ale mne je to jedno, ja sa hadat nejdem pre voloviny, ale trosku si sa tym zhodila:))) ale to je jedno:)..