Pribera sa z alkoholu?

Príspevok v téme: Pribera sa z alkoholu?
malickasom

nalepilo sa na mna za poslednu dobu par kilogramov, priatel sa sice nestazuje, ale ked sa vojdem len do jednych rifli tak ma to trosku serie. Proste som v prostredi kde sa vela chlasta. Ked idem von s partiou a dam si k veceri mineralku tak sa na mna vsetci pozeraju divne...ze ci nie som tehotna a podobne. Ine ma nic nenapada z coho som mohla tak pribrat, kedze jem to co stale a sportujem tak ako vzdy. Aby bolo jasne, ja ten alkohol k zivotu nepotrebujem, nie som alkoholik...len som stale raz tyzdenne na nejakej party a popri tom sa pocas tyzdna este vie nieco pritrafit. Aj teraz cuckam uz treti Beton a moje oblubene rifle placu v skrini...

barbinka

Koľko máš akože rokov? Pretože mi príde divné zaoberať sa tým, že čo si myslia ostatní, že prečo ja nepijem. Keď ostatní skočia z okna, tak skočíš aj ty?
Toto je divné a nie to, že by si nepila. Ja nepijem už tri roky, len na Silvestra a nikto na mňa divne nepozerá a aj keby áno, tak ich mám na háku.

sweet_lolitta

a co, ja to tak riesim a nezaujima ma, co si o tom myslia, pokial nekazim zabavu. Ja sa zabavim aj neopita. Tak isto nefajcim a nemam rada nafajcene prostredie a vsetci to vedia a nemiesaju sa mi do toho. Ak mozem, tak som najradsej v nezafajcenom.

jajka001_

z alkoholu sa pribera ale nie za taku kratku dobu. podla mna na tej party aj hodne toho pojes. chipky, oriesky, tycinky, chrumky. a pribera sa zo sladkych napojov.

malickasom

ako mam prist na party a povedat ze dnes nepijem lebo je to nezdrave? :-) alebo ze lebo ze som pribrala... sak to mi nikto neuveri.. znie to asi divne... ale ked ste proste s ludmi ktori piju o sto sest tak ako to mam riesit?

mirenka

Podľa mňa sa z alkoholu priberá, pretože obsahuje priveľa prázdnych kalórií. Preto aj keď niekto drží diétu, tak sa má vyhýbať alkoholu.