Kvasinky streptokok

monica

ja som mala presne toto iste kvasinkove a aj virus.streptokoka.som dalsia smoliarka co nachyta vsetko.mam riadne problemy s takymito vecami.a pri tom mam jedneho partnera uz 2 roky a pred tym som nikoho nemala.

pupka

ahojte. chcela by som sa opytat,ci niektora z vas vyskusala uzivat koloidne striebro alebo kyselinu kaprylovu. je o nich malo informacii a mali by rychlo zabijat kvasinky. dik

katuskab

iste moze sa to skoncitaj takto viem o com hovorim ja trpim uz 12 rokov a to nielen tymto ale ako bakteria to nie je nebezpecne aler ako pisem treba too preliecit ale ak ma taketo problemz prvy krat je tam predpoklad ze sa toho zbavi takze netreba robit tragediu horsie je ak sa to natahuje ale aj tam je riesenie.ja som bola dakedy na tom tak priserne a to tiez denno denne ze som ani vodu z vodovodu nezniesla ale som sa omyvala iba destilovanou vodou lenze to uz je prippad oslabenych imunit, hormonalnych antikoncepcii alebo jednoducho smoly.ada vsak nemusi byt ten pripad a naozaj to nie su take tragicke bakterie ma ich vela zien a niektore sme taketo smoliarky.podla mna je tragicky nalez to co som mala zo znizenej imunity po vsetkych tych rokoch ja a to je actinomyces naeslundii kedy mi hrozilo ze ako mlada baba pridem o zenske organy a zvysok zivota budem hnit zaziva lebo na to este nevymysleli lieky, na obrovske stastie mi to vcas zistili a ked mam pravdu povedat odvtedy aj toto utrpenie znasam aspon psychickz ovela lahsie iste nie som ziadna hrdinka a verim ti lebo mas pravdu ze to nie je ktovieaky zivot ale ake to je velmi neprijemne tak take to nie je vazne a fakt pomoc od priznakov existuje je to na tej stranke o dlhotrvajucich zapaloch oposvy,skus imunologa ockovanie polystafanou alebo autovakcinou

micinkajka

tak ja mam iny nazor, horsi. uz dva roky mam takyto nalez a robi mi to neskutocne problemy tam dole, sex.zivot na nule, vobec cely zivot na nule.

katuskab

ahoj nejde o nic katastrofalne,treba to preliecit atb podla citlivosti plus nejake antimykotika ale hlavne po dobrati liecby si obnov floru zajdi aj na forum o zdlhavych zapalocfh posvy a najdes tam ako floru obnovit jedna baba tam poise ze ti gynekolog moze predpisat gynoflor ten beriem aj ja a vraj este existuje na volny predaj floragyn.ale v podstate je to bezne ochorenie len ho treba liecit a obnovit potom floru!!!!ak chces pomozu ti aj ine rady ktore tam su aby si sa tomu v buducnosti vyhlan neumyvat zbytocne mydlom, nejest vela sladkosti, vela pit vodu a bylinkove caje atd.atd. ale hadam nebudes ten komplikovany ,,pripad,, zelam skore uzdravenie