sex na 1 noc....:(

Príspevok v téme: sex na 1 noc....:(
sklamana

zdravim vas....predvcerom som spravila velku chybu ktoru teraz velmi lutujem....bola som na jednej party s kamosmi....bavili sme sa...a potom tam prisiel chalan k nam z vedlajsej izby...to bolo na intraku...najprv sme sa tak natahovali jasne ze tam bol aj alkohol...a nakoniec sme skoncili v jednej posteli a vyspali sme sa spolu....nikdy predtym som nic take nespravila...a to som nebola ani taka opita...to je jeden fakt..a druhy ze som tym sklamala jedneho kamoska ktory ku mne citi nieco viac ako ku kamoske....a videl ako sa spolu bozkavame...citim sa z toho hrozne kvoli nemu aj kvoli sebe

ShaulaThalit

vykasli sa na to, vzivote su aj horsie veci ako sex na jednu noc.
bud rada, ze si nesklamala svojho priatela, s ktorym si si planovala buducnost, ale len nejakeho kamarata, ktory pre teba znamenal len kamarat...kvoli nemu sa obmedzovat nemusis... ale ak ti je to luto, tak ta plne chapem...
ak ti to pomoze, tak aj mne sa taka vec stala a niesla som si nasledky este trosku dlhsie... ale ak nie si blba, poucis sa. adios

miro.83

V tom pripade sa nemas preco citit hrozne nevedela si, ze daco k tebe citi. Neobvinuj sa nemas preco. Osobna rada na zaver ak k tebe daco citi potom to neni kamarad akeho si prajes, vzdy chlapom ak maju o babu zaujem ide vzdy o viac nez karadstvo.

sklamana

no max.gluteus...tak to si zle pochopil mam pocit...ja o toho kamarata nemam zaujem....z mojej strany je to cisto len kamaratstvo..ale on citi nieco viac lenze to som sa dozvedela az vcera...keby som to vedela skor tak pred nim nerobim nic...a s tym chlapcom co sme sa spolu vyspali...tak jeho som len vtedy spoznala a dufam ze sa mi radsej ani neozve...toto bola ta najvacsia kravina aku som v zivote spravila

max.gluteus

Ty sa kamaradis z nekym kdo k tebe neco citi a este k tomu sa citis blbo ze si sa pred nim z nekym bozkavala. A vies ty vobec koho chces?

jasne

Stalo sa, tak si uz odpusti :)
Co uz teraz narobis, vycitkami to nenapravis, staci ked si vezmes ponaucenie do buducnosti. (Kolko bab tak robi, a vobec sa necitia ako k...y, ty si aspon z tych normalnych.)

sklamana

no jemu som sa uz ospravedlnila...viackrat....vidno ze je z toho sklamany...tvrdi ze ma ma rad viac ako kamaratku...mne je s nim dobre ale len ako kamos..on je dokonca aj kamarat mojho byvaleho priatela takze aj to tam zohrava pre mna ulohu....a k tej hlupej chybe....citila som sa ako k...a ked mam tak povedat...vzdy som do odsudzovala a nakoniec aj ja som to spravila..ja neviem asi mi riadne ruplo v hlave...vzdy ked sme sa chodili s kamoskou bavit tak ja som bola ta normalna co nerobi hluposti a teraz toto

jasne

Sklamana, urobila si chybu a teraz nesies nasledky. Tak to v zivote chodi...
Uz sa netrap viac ako treba, tomu dobremu kamaratovi, co po tebe isiel a teraz uz cuvol povedz, ze ta to mrzi a teraz uz vies, co nemas nikdy urobit.
A povedz to aj sama sebe. Stalo sa. Este urobis v zivote vela chyb, mozno aj horsich. Tuto uz mas za sebou.