Ešte rastiem?

Sue11

Ahojte niekto hovorí tak niekto tak..ja som počula, že po menštruácii sa rastie ešte dva tri roky alebo, že sa rastie až do 25 rokov. Každopádne ja mám 20 a 181cm myslím, že už by stačilo :).

Abyi

Výpočet predpokladanej výšky u chlapcov a dievčat

PV- predpokladaná výška

PV(chlapec) = (výška matky + výška otca + 13) : 2

PV(dievča) = (výška matky + výška otca – 13) : 2

mne to celkom vyšlo takisto odchýlka 0,5 cm =( mám 13,5 roka a mám len 168 cm =( mama má 173 a tatino 175.. už dlhší čas nerastiem, no veľmi by som chcela ešte podrásť =(

odpovedam

ninusik, uz velmi nevyrasties. Jedlo ti nepomoze, tvoj rast ovplyvnuju rastove hormony. Ak uz splnili svoju ulohu, mas smolu... ale vyrazne uz tak ci onak neporasties.... ja som od svojich 10 rokov nezmenila ani vysku ani vahu....

ninusiQ111

Mám 173cm ešte musím podrasť aspon
4cm. Poradte mi prosím, čom by som mala jesť alebo urobiť preto ,aby som dosiahla výšku 177cm . Mám 14 rokov . Budem vám veľmi vďačná za radu .

rena23

Hovori sa, ze dievcata rastu este tak 2 roky po prvej menstruacii. Neviem, ja som rastla dlhsie, ale uz len pomaly -cca 5cm.

Krpci :D

Hehe pre mna ste všetci moc maly :DD Ja mam 201cm a nevadí mi to. Páči sa mi ak sú ostatny taký malicky :DDD
A to mám necelých 16 rokov ;)

TrainingBoy

Co riesite, chodte na skripec a nastavte si vysku "podle libosti" :D. Trochu stupidne otazky, nikto vam predsa nepovie kolko budete merat, mozno vestica teodora. Ale chalani zvyknu rast do 18. Dievcata myslim ze do 15 - toto je len odhad. Ja mam tiez nizsiu mamu, otec je pomerne vysoky, no ja som este vyssi. Ale ked mas uz 17 tak tych 14 cm uz asi nedorasties.