Zasa tie darceky

ajja00

rony mas pravdu, nie je to potrebne si davat drahe dary..
ale mne by to nedalo, dala by som nieco vynimocne velmi rada a nezalezi kolko to stoji... ako ocenenie za tu drinu to stoji..velmi rada davam darceky..
na druhu stranu, ja sama som skoncila tento tyzden VS, a neocakavam nic take, pre mna uz to je odmena ze mam po skole.. velmi ma potesia kvety :D pozvem vsetkych na prijemny obed a je to..

rony26

no branil som sa tomu dost dlho, ale neda mi nezapojit sa...fakt je to take dolezite,aby to bol drahy darcek?...citam tu o autach, drahych vinach, exkluzivnych hodinkach...to uz sa fakt tento svet dostal do stadia, ked len drahy darcek je darcekom?...a len sperky a auta budu vypovedat o tom ako jeden druheho lubime?...ja takyto svet odmietam...a je jedno ci su to promocie, meniny, narodeniny alebo vianoce...darceky su predsa o niecom inom...

a alectys no konkretne ti asi neporadim, ale ty ako jeho priatelka mas podla mna velmi vela moznosti...ty vies co ma rad, co ho bavi, mozno staci ked naplanujes jeden spolocny den, na ktory bude spominat alebo mu priprav nejaky iny zazitok...nemusi byt kazdy darcek v lesklom papieri previazany stuhou

no a este k tomu obrazu...preco nie?...a este keby mi ho namalovala priatelka tak to by bolo uplne najlepsie...tak to ma teraz asi vysmejete, ale vazne by som neriesil to ci davam "dostatocne drahy darcek"

ale chapem aj to, ze to co som teraz napisal sa tazko realizuje v praxi...jasne, ze po promociach sa bude kazdy tvojho priatela pytat co dostal aj od teba napr. a keby povedal, ze pekny vylet, tak by to asi neznelo bohvieko v ich usiach...ale to povazujem za jeden z velkych omylov dnesnej doby

:-Pbebe

co ja viem ale na promocie sa davaju hodinky a take veci... hlavne teraz by sa patrilo dat nejaky taky drahsi darcek toto niesu narodky ci meniny alebo vianoce... predsa nieco v zivote dosiahol...tak kitica a nieco k tomu napriklad dovolenka, proste nieco co si zapamamata ci odlozi na pamiatku...

ajja00

no najlepsie auto :D
obraz v ziadnom pripade..brr..

tazko radit, ty ho poznas najlepsie..co mu robi radost co ho bavi... ak nema ziadnu speci zalubu (ako napr. nejake drahe modely auticiek atd) tak mozno nejaky pobyt :-)) pre oboch a mas to...
ak nosi hodinky, tak nejake fakt dobre drahsie hodinky...je vela moznosti...

ShaulaThalit

fuha... co tak flasu dobreho, ale fakt dobreho vina??? taka stoji niekedy viac ako aj nejaky darcek co by si mu dala inak