pre oboch prvy krat

Príspevok v téme: pre oboch prvy krat
neskuseny

ahoj. mam 17 rokov, priatelka 16.. obaja nemame ziadne skusenosti .. a ona sa dokonca ani sama nikdy nerobila.. a obaja by sme uz chceli skusit aspon tie prstiky .. mozno jazyk atd.. ale neviem ako na to .. dnes sme len tak skusali u mna.. isiel som na to pomalinky ale neskor ked som isiel prstami pod nohavicky tak jej to nic nerobilo .. bol som z toho hrzne nestastny nevedel som co dalej .. neviem ci bola chyba vo mne alebo v nej alebo v com.. mala stresy a hanbila sa .. zrejme to bude aj tym.. ale ja aj tak hadzem vinu na seba hrozne ma to trapi lebo viem ze teraz sa toho budem bat a ze nebudem to chcet.. tym padom to bude este horsie a nechcem vedet ako to dopadne.. co mam robit? :-(

alz-bee

Ci kondom nie je prasknuty zistite tak, ze ked sa tvoj priatel spravi, tak penis z teba vytiahne, kondom si zvlecie, zauzlikuje ho a budete skumat, ci z neho nieco netecie:))

jgjfjddd

Ahojte.aj ja to idem s priatelom prvy krat skusit.chcem sa opytat ako zistim ci neni kondom po pouziti prasknuty?:DDAKUJEM.chcem mat predsa 100% istotu.

airiana

ani ja ti nic ine nemozem poradit, len to co tu bolo predtym pisane, trpezlivost...len pockat, kym sa to cele uvolni nejak :) mozno si este nevie zvyknut na nove nieco, u mna to bolo podobne,nedokazala som sa hned uvolnit,nevedela som co ma caka,ale spolocna komunikacia moze aj v tomto pomoct, treba sa zdoverit s tym co koho trapi...vysvetlit si ze nejde len "o jedno" a nehadz vinu na seba v ziadnom pripade, prve chvile su take, to po case zistis, cas to vyriesi za teba,neboj sa :)

alz-bee

S tou nervozitou a hanblivostou asi ty vela nenarobis...to je v nej a ona sa s tym musi vysporiadat, zahodit ostych:)...ty moze spravit pre nu maximum v tom zmysle, ze nebudes na nu naliehat, budes trpezlivy a aj ked ona z toho vycuva, tak nemaj k nej ziadne pripomienky. Hlavne musi z teba citit, ze nejde ti len o jedno (dostat sa jej do nohaviciek), ale ze to s nou myslis uprimne, ze ju lubis a si ochotny cakat. To na nas baby zabera:))...treba byt trpezlivy (ved trpezlivost ruze prinasa, no nie? :))

alz-bee

nesksueny: nevzdavaj sa hned:) to, ze jej to nic nerobilo neznamena, ze je chyba v tebe...sam pises, ze bola vystresovana, hanbila sa...zaciatky su vzdy tazke, ale su o to krajsie, ze sa pomaly navzajom spoznavate. Nikto uceny z neba nespadol. Ja ked som zacinala s pettingom a neckingom, tak miesto uzivania si som mala v hlave len myslienky-co ak mi nebudu stat bradavky, co ak nebudem vlhka a on si bude mysliet, ze ma nevzrusuje?...nebojte sa, postupne nato pridete, co vam robi dobre...hlavne necuvajte kvoli jednemu neuspechu hned vzad. Tazko napisat, ze ako to robit, aby jej to robilo dobre, lebo kazdemu robi nieco ine dobre. Vyskusajte sa proste bozkavat, hladkaj jej prsia, potom ju hladkaj medzi nohami a pekne pomalicky na nu:) hlavne musi z nej opadnut nervozita a vsetko bude lahsie, neboj sa. A ked sa ti podari vyzliect jej vrch, tak jej pekne bozkavaj prsia, brusko, az postupne mozes ist tam dole a tiez ju tam nezne bozkavat:)) drzim vam palce:)