ktorý make-up viac odporúčate?:)

Príspevok v téme: ktorý make-up viac odporúčate?:)
debora..:)

ahojte baby..:)...vyskúúšala som užž fáákt velké množstvo make-upv...alee zatial ma ani jeden nepresvedčil na tolko,aby som neskúsila niečo nové ...a teraz neviem ktorý si kúpiť.....máám problematickú pleť..šak inak by som asi ani make-up nepoužívala ..keby ju problémovú nemám ..a mám ju aj pomerne mastnú...videla som tu už vela prííspevkou kde ste si chválili rôzne make-upi ..ako naprííklad
MF-lasting perfomance....
alee aj značku La roche possay ...=))...

a to sa práveže neviem teraz rozhodnúúť..či si mám kúpiť ten Max factor..alebo skôr vsadiť do takehoto make-upu z lekárne...
ešte nikdy som nemala taký lekársky make-up ..tak neviem,že aký teda jee...a tak by som váš chcela poprosiť o radu..ktorý s týchto dvoch make-upv sa vám viac pozdáva...:):))

dakujem moc..:))

Ikaa

ajooj no podla mna je max-factor dovrá kozmetika,ale ja som zásadne proti jej použivaniu,pretože testuje na zvieratách;ale kedze más problematickú pleť,radsej by som investovala do La roche,pretože je na problematickú plet stavaný...

bella1988

Ahoj tak ja som si kupila teraz ten make-up od Max Factor - lasting performance a musim povedat ze je jednoducho skvely. a tiez som skusila uz viac makeupov ale tento je naj. ked si ho dam na tvar a staci troska tak mam po nom taky super pocit jemny na tvari. a super kryje. mam doma aj ten druhy od max factor - miracle touch ale ten sa mi moc nepozdava. ale henten ti fakt odporucam :)

majuska_

mala som Miss sporty a bol totalne na houby... o nicom cela kozmetika. ale o max faktor som pocula dobre veci ta si ho kupcam...

baabika

Ahoj, ja som mala oba a myslím, ze ten Max-factor lepsie kryje a tiež lepšie kryje Vichy dermablend ako La roche possay. Inak mi ten La-roche possay nerobil zle na pleť, bol ukľudňujúci a aj celkom dobre kryl, ale hentie dva kryli lepšie.