Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NIVEA CREAM-univerzalny krem

Príspevok v téme: NIVEA CREAM-univerzalny krem
eav

zdravim,mam mastnejsiu plet,obcas akne-ale nic silne,,pouzivam effaclar penivy gel od LRP-to mi akne minomalizuje,tento 1 vyrobok mi staci na moj problem s akne a mastnou pletou..
vzdy som postupovala pri cisteni takto:1.gel
2.pletova voda
3.krem

a potrebujem poradit s tym kremom,nechcem nic na akne-kedze to uz mam vytiesene s tym LRP,len nieco aby mi to neuskodilo,ale hydratovalo a zachovalo jemnhu pokozku

MYSLITE SI,ZE NIVEA KREM-ten univerzalny v modrom obale,MI POSTACI???JE VRAJ NA VSETKY TYPI PLETI

bombo

Ahoj. No modrá nivea je dobrý krém ale nie na časté používanie a pobytu na slnku. Ja osobne používam Jojobový olej cez deň a večer pred spaním modrú niveu alebo ružový olej. Tvár mám ako bábatko, tak vrelo odporúčam. Okrem toho si ju vždy riadne jemne namydlím dezinfekčným mydlom protex s propolisom. Používam chladnejšiu až studenú vodu, lebo to pleť dobre napruží. Nikdy by som nepoužíval vysušujúcu kozmetiku ako garnier, ktorá účinkuje len krátko, potom ti začnu vznikať mimické vrásky z presušenej pleti !!

severanka

rad Fyto od deMiclen je fakt super... ja používam čistiace mliečko s čajovníkom a tonizačnú pleťovú vodu s čajovníkom. krémik som neskúšala, ale rozhodne nímn ič nepokazíš... :)

severanka

eav: nive creme univerzálny rozhodne nie je vhodná voľba pre tvoju pleť.
Máš mastnú pleť so sklonom k akné, a tento krém je pomerne mastný, čiže si pleť ešte viac premastíš.
no a ako si napísala - je na všetky pleti, a ako ja hovorím - na všetky a na žiadnu zároveň.
krémy, ktoré sľubujú, že sú na všetky pleti, nie sú vhodná voľba pre žiadnu pleť, nakoľko každý typ pleti potrebuje špecifickú starostlivosť a mastná pleť so sklonom k akné zvlášť, čiže rozhodne nie som za používanie akýchkoľvek univerzálnych krémov.

skús sa poobzerať po niečom, čo je určené na tvoju problematickú pleť...
veľa šťastia...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.