Robim spravne?

Príspevok v téme: Robim spravne?
nikto001

Chcela by som sa spytat,budem mat onedlho 17 rok.a s priatelom som uz kolo 10 mesiacov,velmi ho lubim ale bojim sa...este som s niim nemala sex a ani to teraz momentalne nechcem,mozno som staromodna ale ja to chcem poprvykrat az na svadbe takze som stale panna.Take maznanie sme uz mali ale zeby sa nieco stalo to nie,myslite ze robim spravne?...

bubyna

ja si myslim, ze sko napisala alz-bee, tak sex ku vztahu patri.. tiez ti nejdem hovorit, ze by si ho mala mat,ale ja by som to asi nevydrzala.. vies.... podla mna treba partnera spoznat aj s tejto stranky.. pre mna je sex velmi dolezity.... vo vztahu.... aaaa tazke by asi bolo, keby sme s praitelom na svatbe zistili ze si vobec ale vobec nesedime.. ja viem, ked sa milujete, nie je co riesit.. ale vedz, ze sex je chulostiva zalezitost..... takze tolko k mojej odpovedi :)

alz-bee

Tvoja otazka smeruje nato, ci myslis, ze robis spravne, ked to chces az po svadbe?..pozri, to musis vediet ty sama:) ked sa nato necitis a ked chces cakat az do svadby, tak ti nikto do toho nemoze rozpravat. Ked ti to mam napisat z mojho hladiska, tak ja som zase taka, ze nedokozala by som cakat az do svadby...lebo podla mna milovanie ku vztahu patri..ale mozno keby som bola panna, tak mam nato iny nazor, ale ja nou nie som a preto viem, aka je sex uzasna cinnost a nedokazala by som cakat az do svadby-priznavam to:) A osobne si myslim, ze aj maloktory chlap je ochotny cakat. Viem, ze mnohi sa teraz mozno zburia, ze ale ked ten chlap nie je ochotny cakat,tak to nie je ten pravy...mozno ano, mozno ne,ale to je proste moj nazor..asi by bolo lepsie, keby sa k tomu vyjadril nejaky chlap:)...neviem, ja v tom vyznam nevidim, ze cakat az do svadby. Lebo co sa tou svadbou zmeni? milovat sa bud s papierom alebo bez neho...ja v tom rodziel nevidim. Kazdopadne to je ale moj nazor. Ja ti nevravim, ze mas mat s priatelom sex. Hlavne ked sa nato necitis, tak to nerob, aj keby on naliehal. Ty musis vediet, ci robis spravne:)