Krámy a trápnosti s ními spojené

Príspevok v téme: Krámy a trápnosti s ními spojené
beatrixxx

Ahoj, rada by som sa o tejto téme s niekym porozpráva, pretože niako nemám s kým :(
A mám pár otázok:)
1, nie je to trápne, keď z vložkou šuchocete na záchode pri "prebalovaní" ? Mne je to teda dosť, najmä keď viem že najprv otec to na isto počuje. Preto si ich radšej mením v izbe pri zapnutej hudbe.
2, možno si to iba namýšľam, ale sa mi zdá, že keď si kupujem vložky al. tampóny v drogerke, ľudia na mňa dive čumia. A to nevyzerám na svoj vek (15) niako nevyspelo. Aspoň si myslím:)
3, čo myslíte? stojí ten pocit "ženskosti" a "plodnosti" za to? podľa mňa hej, a to mávam exxxtra silné krámy a bolesti.

+ obľúbené značky vložiek potešia:)

Sexymuffin401

Jedaa tak ked si teraz spomeniem na moje začiatky 13 r. Som mala ked som začala .. to som mala extra silné a trvali mi 11 dní no ale strašne som sa hanbila otvárať ich v kúpeľni vždy mi to trvalo aj 5 -10 minút proste som sa cítila nehorázne trápne XD a v škole tak isto ale teraz mi to je už srdečne jedno či ma pri tom aj priatel prichyti ... a v obchode som to už tiež dávno prestala riešiť však to je normálna vec a tie produkty sú tam na to aby si si ich kúpila a nie len tak na okrasu XD tampony som prestala používať kvoli problémom s nimi spojené.. a vložky - libresse, naturella, a to je tak všetko mala som ešte aj ria ale tie mi fakt rychlo pretiekli a ten pocit v nich bol príšerny

Bubu :D

Ahojte.ja používam vloŽky(ALWAYS)ale sú nepohodlné.. ale neviem ako mám mamine povedať aby kupovala napr.: Naturella...Tie always majú hrozné tie krídelká a šuštia... a tiež mi to je trápne...Moja mamina ešte ako blbá keď idem na WC vypne zvuk na telke aby vedela či mám krámy a či nie.Podľa šuchotania. Ježíš tak pozriem sa do koša,nie ?... lezie mi s tým na nervy.. a bude sa aj ťahšie dovolenka vyberať, keď mám aj ja a aj mamina...KRÁMY= otrava

dasa458

kramy velky problem vsetky dievcata ich maju ja este nemam mam 14r ....kedy sa dockam.....a chcem sa spytat co je lepsie tampon alebo vlozka?

nina458

Ked mi zacali prvy krat kramy (13r)tak mi to bolo zo zaciatku divne trapne to suhotanie kupovanie....ale teraz uz je to v pohode teraz ma to netrapi ved je to prirodzene. Teraz ma prapi najviac ze pretesiem a hlavne v noci

pouzivam aj vlozky aj tampony-tiez som s nimi maturovala neslo to ale teraz je to v pohode. Vlozky pouzivam v prve dni ked su kramy najsilniesie..a potom tampony