chronická únava

joni_

mam CFS uz peknych par rokov
tu je o tom stranka:
cfids.nezavislestranky.cz
alebo napis na moj mail
CFS (chronicky unavovy snydrom) je poriadna pliaga, zaklad je zivotosprava, cvicit - zacat po troskach a postupne zvysovat tempo, treba sa premoct aj napriek unave a vydrzat, pohyb na cerstvom vzduchu, doplnat vitaminy a mineraly, dolezita je aj psychika, aj tu treba riesit, resp. co najviac odlahcit a samozrejme hlavne zistit z coho unava pochadza, ci za tym nie je nejake ine ochorenie fyzicke alebo psychicke, nejaky zapal, virusy atd... alebo nedostatok nejakych konkretnych vitaminov, mineralov... mas CFS diagnotikovane od lekarov? o CFS sa hovori, ked sa nenajde ina pricina unavy

Denz

konkretne ten chlornan je silne oxidacne cinidlo a nici vsetky vitaminy a moze spustit rakovinu.

Cize radsej ako pises,neskusat.

marika9999

napíšte na súkromný mail marika9999@zoznam.sk.Poskytnem informácie o syndróme chronickej únavy a možnosti zmiernenia príznakov prírodnými produktami.

Gregor

Ach tá nekonečná únava ,človek sa výborne vyspí, dobre sa napapá, dá si kávu, snaží na čo najmenej
zaťažovať organizmus či psychicky alebo fyzicky ale bohužiaľ nekonečna únava sa dostaví za chvíľu a vitalita je zasa v nedohľadné. Nebudem tu teraz opisovať pôvod ako to vzniká, veď každý niečo iné jeme a pije. Keďže vieme že naše telo najviac vody čerpá práve v hrubom čreve a predstavíme si čo sa v ňom mohlo za toľké roky mohlo na usádzať, určite vás už napadá čo zo sebou táto voda do tela prináša. (môj názor) Na vyčistenie hrubého čreva ja používam a aj vám do poručujem vypiť väčšie množstvo prírodnej liečivej vody ZAJAČICKEJ HORKEJ. Pre jej vysoký obsah magnézia je to super rýchle preháňadlo ktoré nezničí črevnú flóru, zoberie zo sebou kal aj zhluky, a to bez bolesti brucha a kŕčov. Robím to tak že v sobotu keď už nemám nič na pláne, okolo 16 hod. vypijem 1.liter tejto vody. Je to horké ale čo už. Samozrejme asi tak do hodiny ma poriadne preženie, potom ešte niekoľko krát, ale v noci mám pokoj. Toto čistenie hrubého čreva (črevnú sprchu) si robím taký rok. Od toho času na nebolí chrbtica, stratili sa mi akné, nemám stvrdnutú šiju, nepociťujem zápach keď sa spotím, nôh a stolice, a čo je najhlavnejšie „zbavil som sa nekonečnej únavy“. Keďže ide o preháňadlo a preháňadla odbúravajú magnézium s organizmu netreba, zabudnúť doplniť si magnézium v malých dávkach. Na doplnenie magnézia môžete tak isto použiť Zaječickú horkú ale v dávkach ráno 25ml po strave, a 25ml pred spaním. Zakúpiť sa dá v lekárni, v niektorých potravinách, h-nova. Cena sa pohybuje okolo 2.30€ (70sk). S pozdravom Gregor

fhf

tiez by ma to zaujimalo,pretoze vacsinou sa mi chce dost spat aj pocas dna a vypiti kavy a nvm sa susterdit.....a paradox,ze vecer mam problem zaspat,moze to byt tiez chronicka unava ?