Neuveritelne túžim po bábätku, mám 18

Príspevok v téme: Neuveritelne túžim po bábätku, mám 18
elaaa

ahojte, neviem čo mam robiť, ale neskutočne túžim po bábätku. Moja túžba je tak silná, že niekedy sa obávam toho že ta túžba sa mi nikdy nesplní. Chcela by som počkať ešte aspoň jeden rok, aby som úspešne ukončila strednú školu...Viem že to nieje také jednoduché mať dieťa, vychovávať ho, ale dokazala by som sa preto zrieknúť čohokoľvek. Čo vy nato?

Kethleen_00

Preboha, kvietok23, 18 ročný človek už nie je dieťa, je plnoletý a dospelý. 18 ročná žena može byť rovnako dobrou matkou ako napríklad 22 ročná.No a elaaa myslím si že práve fakt, že sa v tebe prebúdzajú materinské city je jasným dôkazom, že si v 18 dospelá. Pokiaľ máš partnera s ktorým sa na to cítiš, máte stabilný vťah a ste zabezpečení do budúcna, tak prečo nie. Strednú si dokonči, a výšku môžeš kľudne robiť aj s bábom (externe). Držím palce! :)

kvietok23

na dive bol clanok o tom, ze deti maju deti...pokial mas zo seba pocit, ze si dostatocne zrela a vyspela na to, aby si mala dieta, kludne... ale si si tym ista?

palo palo

ak mas priatela sa ti oplati aj hned a ak mas pre babo zabezpeceenu dostaocnu starostlivost alebo pockaj racej este rok