Bolesť holennej kosti (píšťaly)

Príspevok v téme: Bolesť holennej kosti (píšťaly)
CHARON

Dobry den,

nevie mi niekto poradit ako sa zbavit bolesti v pistalach? Bolia takmer vzdy najhorsie je to po behu. Pistaly si bandazujem elastickym obvezom, kedze v ziadnych zdravotnickych potrebach som nenasiel bandaz na pistalu. Prve som si myslel, ze to bude zavaziami na kotnikoch ale aj ked som znizil vahu z troch na 1,2 kg tak bolia stale, vlastne staci, ze si len trochu dlhsie zaskacem na svihadle a je to to iste.

M.S.

ahojte, venujem sa mnohým športom, jedným z nich je beh ... pred pár dňami som po behu začala cítiť bolesť ľavého kolena, preto som beh po tieto dni vynechala a bolesť ustúpila ... Od včera ma však bolí predkolenie na druhej nohe a to aj pri chôdzi, dokonca aj na dotyk ... bolesť cítim od priehlavku až do polovice píšťaly ... dnes ma to bolí ešte viac ako včera. Mám 26 rokov, nikdy som nemala nič zlomené a neviem čo táto bolesť znamená ... viete mi poradiť ?

sozanka

frederic - mne MRI zistili v holennej kosti nezhubny nador a objednana som na operaciu buduci rok, ako ti prebiehala ta operacia?

pepajosef

Moj syn 24 let ma tiez bolesti holennej kosti, bol s tym na CT vysetreni a tam zistili ze ma zhrubnutu holennu kost. Ortoped nevedel povedat z coho, tak ze ma prist o 3 mesiace a potom znova CT a ze uvidi. Nemate s tym niekto skusenost? Budem vdacny za akukolvek radu a poznatky.
Zavodne nesportoval, iba rekreacne. Dakujem Pepa

CHARON

no ziadne pripravky co som skusil mi bolest neodstranili, ale ked som prestal behat tak to prestalo a ked som znova zacal tak to znova zacalo a tak som dospel k zaveru ze to bude pravdepodobne pretrenovanie, zla technika atd. kedze mam takmer 90 kg tak behom so zlou technikou urcite moje pistaly dostali zabrat takze treba chytit spravnu techniku - najlepsie behat na boso po betone alebo asfalne no nejkay tvrdy porvrh a tu setrnu techniku urcite najdete :)

jessica2000

AHOJKY, mam podobný problém, avšak mna píštale bolia len pri chôdzi. Nie je to každý deň ale väčšinou pri zmene počiasia. Je to neznesiteľná bolesť a neviem ako sa jej zbaviť. Neviete mi poradiť? .. aspoň ako zmierniť túto bolesť? dakujem

[zruseny12]

FREDERIC
...tiez ma bolia kosti/napadnute su kazeinom a odvapnene/na tu bolest pijem caj z REBRICKA a mozem povedat,ze mi to pomaha...hoci nie na 100% ale zmiernuje bolesti...skus pit aj ty...

[zruseny12]

JONNY
...neznamena,ze ked pijes mlieko a mineralky z vapnikom,ze to nemoze byt odvapnenie...mozes mat zle vstrebavanie vapnika,alebo sa ti moze tratit vapnik inym sposobom z tela a kosti...TREBA ZISTIT PRICINU...

frederic

Skús ísť na ortopédiu a daj si predkolenia zrentgenovať. Ja som mala takéto bolesti a žiaľ, mala som v nich (opakovane) osteoid osteom (nezhubný nádor kosti). Teraz som už po 11 operáciách (recidívy), začalo to v 18-tich a posledný krát operované v 25-ťke, odvtedy prešlo 5 rokov, kosti bolia (ale mám v nich veľké zásahy), ale snáď už bude pokoj. Treba ísť radšej skôr, než neskoro.

Jonny R

Ludia, mam problem. Mam bolave holenne kosti cize pistale. Bolievaju ma pri behu ale do konca uz aj na dotyk ale nebolia pri chodzi. Ozaj len sa dotknem tej pistale a citim bolest. Co to moze byt?? Mam 24 rokov, 81 kg a za cely svoj zivot som nemal nic zlomene, nikdy. A to som s chlapciskami stvaral vselico, aj karate. Casto pijem mineralnu vodu s vapnikom a mlieko. Takze odvapnovanie to byt nemoze. Ked sa to nezlepsi, budem musiet navstivit svojho lekara.

napiste na moj mail Aston08@azet.sk