Koloidné striebro + oči

Príspevok v téme: Koloidné striebro + oči
arwen 2

Zdravím, potrebovala by som poradiť ohľadom očí. Už od januára ma trápia zápaly očí, našli mi tam aj stafylokoka , vykvapkala som niekoľko antibiot. kvapiek+kvapiek proti alergii+kotiko. masť, V apríli sa to o polovicu zlepšilo, ale cítim, že to nie je to,čo predtým, tak som si kúpila koloidné striebro, aby som posilnila imunitu+zabojovala proti stafylokokovi a občas si kvapnem striebro do očí. Nie je to nebezpečné? AK je to ok, koľko si toho môžem kvapkať? Ja to robím takým spôsobom, že si namočím vat. tampón do strieb. vody a vytlačím tie kvapky do očí asi tak 4 kvapky do každého oka. Neznehodnocujem tým tampónom striebro? Nevadí,ak si kvapkám ešte potom aj iné kvapky? Liečim sa na glaukóm, takže ich nemôžem vysadiť+ mám od očnej Opatanol. Čo by si mi na tie zápaly v očiach ešte poradil? Môžem pri aplikácii striebra nosiť kontaktné šošovky? U nás stojí striebro cca 10 €. Nedá sa niekde kúpiť lacnejšie? Ďakujem za odpoveď

lab

agaven ma pravdu. Koloidne striebro za 4 eura nie je kvalitne.
koloidne striebro co predavaju v lucenci je vhodne maximalne na umyvanie ruk.

agaven

ani mne nezabrala z lucenca aj tak nakoniec až spuchla a bacil si dalej v jej nose hniezdil a davakla som jej to 3 mesiace preco potom bacil neustupoval. Co ja na moj zaludok nic ziadne zlepsenie a do oci nakoniec aj tak som isla kupit do oci kapky lebo som dostala zapal a nic oko cervene cely den dala z lekarne a zlepsenie hned do jednej hodiny okok už tak nepalilo a zacervenanie ustupovalo ja davam nic .... mozno ine lucenec mne nie nepomohol

Leenkaa

Ano v Lucenci maju Koloidne striebro 500ml za 4 eura ale kvalita , no mozete si to tak viete kam dat. Neodporucam.
Chudaci co si to kupia. To moze rovno pit blato.

delphia

omega dakujeme pekne za taku drahu vodu. mame moznost zakupenia pol litra za cca 4€ /120Sk/. tu nekrestansky drahu si len nechajte ;)

RNG

a poriadne draho!
Naviac vyrobca tvrdi, ze detoxifikuje telo, co je zjavna loz.
Koloidne striebro ma antisepticke(antimikrobialne) vlastnosti, je pitne, da sa pouzivat na sterilizaciu, ale nedetoxifikuje.

Na detoxifikaciu su enzymi, chelatory a absorbenty. No a samozrejme cista voda.